Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

17 taškų vien per ketvirtąjį kėlinį surinkęs LeBronas Jamesas vedė Klivlando „Cavaliers“ (7-1) komandą į septintąją pergalę iš eilės.

Davido Blatto auklėtiniai namuose po atkaklios kovos 118:114 (27:22, 25:26, 28:32, 38:34) palaužė Jutos „Jazz“ (4-3) pasipriešinimą.

Maurice  Williams
PTS 29 | REB 6 | AS 6 | ST 2
Svečiai iš Solt Leik Sičio NBA vicečempionams metė itin rimtą iššūkį ir žaidė su jais taškas į tašką tris kėlinius, o sėkmingai pradėję ketvirtąjį, jo viduryje pirmavo net 95:86.

Tuomet išmušė Jameso valanda. Įsisiautėjusio puolėjo vedami šeimininkai laimėjo atkarpą 18:3 ir, likus žaisti 3 minutes, pirmavo 104:98.

„Jaučiau, kad komandai manęs reikia. Varžovai buvo prispaudę mus prie sienos, todėl buvo būtina keisti rungtynių eigą“, – apie savo pasirodymą ketirtajame kėlinyje vėliau sakė Jamesas.

Jutos ekipa nepasidavė ir, iki finalinės sirenos likus 10 sekundžių, atsiliko tik 3 taškais (111:114), bet keturis baudų metimus realizavęs Mo Williamsas privertė savo buvusį klubą pamiršti apie pergalę.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 31 (7 atk. kam., 8 rez. perd.), Mo Williamsas 29, Kevinas Love‘as 22, Matthew Dellavedova 9.

„Jazz“: Alecas Burksas 24, Gordonas Haywardas ir Derrickas Favorsas po 17, Trey Burke‘as ir Rodney Hoodas po 16, Rudy Gobertas 15.