Trečiąją nesėmę Baltijos krepšinio lygos (BBL) antrajame divizione patyrė Liepojos "Livu alus" (Latvija) klubas, kuriam atstovauja trys krepšininkai iš Lietuvos. Jis svečiuose 68:84 (3:24, 20:21, 18:14, 27:25) nusileido Rygos "Riga" komandai.

Šeimininkai oponentus nokautavo jau per pirmąjį kėlinį. Per 10 minučių pelnę vos tris taškus, Liepojos krepšininkai pagerino BBL antirekordą.

"Riga" krepšininkai, pirmajame kėlinyje įgiję solidų 21 taško pranašumą, išlaikė skirtumą iki mačo pabaigos ir šventė pergalę.

Pralaimėjusių gretose tarp lietuvių naudingiausias buvo Nerijus Lisauskas, pelnęs 10 taškų (3/5 dvitaškių, 4/7 baudos metimų). Per 37 minutes jis taip pat atkovojo 15 kamuolių.

Valdemaras Savostjanovas surinko 6 taškus (2/6 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 2/4 baudos metimų). 26 minutes žaidęs puolėjas atkovojo 5 kamuolius.

Tragiškas rungtynes sužaidė Valdas Dabkus. Vienas "Livu alus" lyderių per 14 minučių tepelnė tašką (0/4 dvitaškių, 0/4 tritaškių, 1/2 baudos metimų) bei atkovojo 5 kamuolius.

Liepojos gretose rezultatyviausias buvo Benas Walkeris su 23 taškais. Nors Latvijos lygos žvaigždžių dienos naudingiausias krepšininkas atkovojo 6 kamuolius, jis padarė 6 klaidas.

Rygos ekipai 12 taškų pelnė Tomas Venskūnas (3/3 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 3/4 baudos metimų). Per 22 minutes lietuvis atkovojo 9 kamuolius, tačiau aikštę paliko anksčiau laiko dėl 5 asmeninių pražangų.

2005-03-15 07:01
Kai lietuviai nekaip zaidzia tai ir...us tai kartu su Walkeriu pagrindiniai komandos lyderiai, o tragiskai...kunas tai va gerai zaide, tik issibaudavo.
2005-03-14 23:21
na siaip nemanau kad cia labai jau kokia nors sencacija, topsporte rigos koficiantas buvo mazesnis nors jo, turnyrineje lenteleje alus auksciau, namu sienos padejo ir gerai, nes laimejau pinigu :D
2005-03-14 23:18
Joo... na, sikart laimejo Riga, nors ir Livu alus lenteleje yra auksciau...
2005-03-14 22:39