Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Fynikso „Suns“ (4-4) gynėjai Ericas Bledsoe ir Brandonas Knightas kartu pelnė daugiau nei pusę komandos taškų, o jų atstovaujama ekipa namuose 118:104 (25:30, 24:28, 24:35, 25:31) nugalėjo Los Andželo „Clippers“ (5-4).

Rungtynių lūžis įvyko trečiajame kėlinyje. Jo pradžioje po Pablo Prigioni tritaškio „Clippers“ sumažino deficitą iki 54:60, tačiau tuomet „Suns“ laimėjo atkarpą 23:9 ir susikrovė 20 taškų pranašumą (83:63).

Eric  Bledsoe
PTS 26 | REB 10 | AS 9 | ST 2
Ketvirtajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė ir „Suns“ šventė užtikrintą pergalę.

Los Andželo ekipoje nerungtyniavo kirkšnies skausmus pajautęs Chrisas Paulas, tuo metu J.J. Redickas nežaidė dėl nugaros skausmų. „Clippers“ rungtynėse prarado ir Blake'ą Griffiną, kuris antrajame kėlinyje dėl antrosios techininės pražangos buvo išvytas iš aikštės.

Pirmajame kėlinyje ranką susitrenkė DeAndre Jordanas, tačiau jis vėliau galėjo tęsti rungtynes.

Puikias rungtynes sužaidė Brandonas Knightas, kuris pelnė 37 taškus ir pakartojo asmeninį savo rezultatyvumo rekordą. Jis pataikė 8 dvitaškius iš 12, 6 tritaškius iš 10 ir 3 baudas iš 4.

„Suns“: Brandonas Knightas 37 (6/10 trit.), Ericas Bledsoe 26 (10 atk. kam., 9 rez. perd.), T.J. Warrenas 18.

„Clippers“: Jamalas Crawfordas 18, Wesley Johnsonas 14, DeAndre Jordanas (9 atk. kam.), Blake'as Griffinas, Austinas Riversas ir Lance'as Stephensonas po 11.