Kauno „Žalgiriui“ užteko pusšeštos minutės, kad SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) pirmajame pusfinalyje įrodytų savo pranašumą. Kauniečiai Rygoje prasidėjusiose finalo ketverto varžybose 105:72 (20:11, 24:18, 31:23, 30:20) sutriuškino Šiaulių „Šiaulius“ ir pateko į finalą, kuris bus žaidžiamas šeštadienį.

Kauniečių varžovai finale bus Vilniaus „Lietuvos ryto“ krepšininkai, antrajame pusfinalyje įveikę Ventspilio „Ventspils“.

Kibiai gindamasis ir greitai pereidamas į atakas, Kauno klubas pelnė pirmus 15 rungtynių taškų ir jau įpusėjus pirmam kėliniui turėjo įtikinamą pranašumą. „Šiauliai“ per šią atkarpą prametė visus 8 metimus, suklydo 5 kartus ir nepanašėjo į komandą, vertą vietos finaliniame ketverte.

Šiauliečių taškų badą nutraukė Andrius Mažutis, pataikęs dvi baudas, o po kelių taiklių atakų skirtumas sumenko iki 10 taškų – 17:7. Antrojo kėlinio pradžioje „Žalgirio“ pranašumas sumažėjo iki 7 taškų (20:13), tačiau taikliai atakuodami iš toli kauniečiai prieš ilgąją pertrauką vėl susigrąžino 15 taškų persvarą – 44:29.

Trečiajame kėlinyje sužaidus 5 minutes skirtumas pasiekė 20 taškų ribą (58:38) ir dvikovos baigtis galutinai nebekėlė abejonių.

Besibaigiant mačui progą pasireikšti gavo ir retai rungtyniaujantys Vytenis Jasikevičius ir Artūras Milaknis. Pastarasis per 6 minutes spėjo pelnyti 8 taškus, įskaitant metimą maždaug iš 10 metrų besibaigiant atakai skirtam laikui.

Tai buvo aštuntoji kauniečių pergalė prieš „Šiaulius“ per tiek pat šio sezono tarpusavio dvikovų.

„Žalgiris“: Tanoka Beardas 20 taškų, Marko Popovičius ir Lorenas Woodsas po 13, Paulius Jankūnas 11, Jonas Mačiulis, Artūras Milaknis, Hanno Mottola ir DeJuanas Collinsas po 8.

„Šiauliai“: Arvydas Čepulis 16, Artūras Masiulis 14, Darius Pakamanis 11, Andrius Mažutis 9.

deja....
2007-04-21
Nebuvo ugneles pas Siaulius :| na ka padarysi, gal bus ipyke po sutriuskinomo shende :} tikiu kad laimes pries Venstpils