Nuotr.: Hoptrans-Sirenos
Nuotr. Hoptrans-Sirenos

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenoms“ nepavyko iškovoti pirmosios pergalės Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL). „Hoptrans-Sirenos“ (0-3) rezultatu 65:89 (14:19, 17:18, 20:27, 14:25) svečiuose nusileido Grodno „Olimpia“ (1-0) ekipai.

Trečiajame kėlinyje, po Monikos Petrauskaitės dvitaškio, „Hoptrans-Sirenos“ buvo sumažinusios deficitą iki minimumo (40:41), tačiau baltarusės surengė spurtą ir vėl atitrūko – 51:42. Kaunietėms itin nesėkmingai susiklostė kėlinio pabaiga, kuomet Baltarusijos ekipa vėl spurtavo ir prieš lemiamą ketvirtį paliko viešnioms dviženklį deficitą – 51:64.

Paskutiniame ketvirtyje Kauno ekipai sunkiai sekėsi rinkti taškus, o tuo pasinaudojusios varžovės šovė į priekį ir įpusėjus kėliniui pirmavo jau įtikinamai – 77:57. Per likusį laiką „Hoptrans-Sirenoms“ pritrūko jėgų panaikinti deficitą ir teko pripažinti varžovių pranašumą – 65:89.

„Olimpia“: Karolina Betseika (8 per. kam.) 19 ir Ksenija Voishal po 19, Vola Kapylova 16, Arina Masko 11.

„Hoptrans-Sirenos“: Rasa Knyzaitė 18, Akvilė Baronėnaitė ir Monika Petrauskaitė (7 atk. kam.) po 15, Gintarė Jasiunskaitė 8, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 7.