Nuotr.: BasketNews.lt/V.Mikaitis
Nuotr. BasketNews.lt/V.Mikaitis

Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) lyderių mūšis Mažeikiuose baigėsi aikštelės šeimininkų pergale. Praėjusią savaitę dvejas iš eilės rungtynes pralaimėję Aloyzo Rudžio auklėtiniai ketvirtajame kėlinyje nutraukė „Sūduvos-Mantingos“ pergalių seriją.

„Mažeikiai“ (10-2) namuose 85:74 (24:28, 22:19, 19:14, 20:13) nugalėjo traumų išretintą „Sūduvos-Mantingos“ (9-2) ekipą ir išsilaikė čempionato viršūnėje.

Prieš pat trečiojo kėlinio pabaigą „Mažeikių“ įžaidėjas Darius Pakamanis pataikė tu tolimus metimus iš eilės, po kurių jo komanda įgijo keturių taškų persvarą (63:59).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Sūduvos-Mantingos“ krepšininkai pradėjo strigti varžovų gynyboje ir po Šarūno Vingelio dvitaškio skirtumas tarp komandų dar labiau padidėjo (69:64).

Neilgai trukus Evaldas Šaulys pataikė du taškus su varžovo pražanga ir po jo sėkmingo išpuolio šeimininkų pranašumas šoktelėjo iki septynių taškų (73:66). Tuo smūgiai Mariaus Kiltinavičiaus kariaunai nesibaigė ir po trijų Šarūno Beniušio taškų jo ekipos atotrūkis padidėjo iki dviženklio skaičiaus (78:68).

Per likusį laiką sūduviečiai reikšmingų pokyčių į savo žaidimą įnešti nesugebėjo ir „Mažeikiai“ iškovojo svarbią pergalę, kuri nutraukė penkių „Sūduvos-Mantingos“ pergalių seriją.

„Mažeikiai“: Šarūnas Beniušis 19, Šarūnas Vingelis 16, Darius Pakamanis 14, Arvydas Gydra (8 atk. kam.) 12.

„Sūduva-Mantinga“: Ignas Daukšys 17, Donatas Sabeckis 15, Aurimas Kieža (9 atk. kam.) ir Marius Valukonis (9 atk. kam.) po 14, Tautvydas Kliučinykas 9.