Nuotr.: E.Jurgilevič
Nuotr. E.Jurgilevič

Šakių „Vyčio“ (7–4) komanda grįžo į pergalių kelią Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) ir namuose po didžiosios pertraukos 88:67 (18:21, 22:17, 23:11, 25:18) įrodė pranašumą prieš Raseinių „Rasus“ (2–9).

Pirmajame kėlinyje komandos atrodė lygiaverčiai ir „Rasai“ į priekį ženkliau išsiveržė tik ketvirčiui einant į pabaigą – 19:13. Dovydo Rediko metimai padėjo „Vyčiui“ priartėti (24:25), tačiau atkarpa 6:0 leido svečiams vėl atstatyti turėtą persvarą.

Paulius Beliavičius šaltakraujiškai pataikė baudų metimus, persvėrusius rezultatą (32:31), o po didžiosios pertraukos šakiškiai jau ėmė įrodinėti savo pranašumą ir pelnę 14 taškų be atsako gerokai atitrūko – 62:45.

Kai Rediko vedamas „Vytis“ vis tolo, „Rasams“ tapo labai sunku pakeisti situaciją, tad per paskutinį kėlinį Šakių komanda tik užtikrintai žengė pergalės link – 88:67.

„Vytis“: Dovydas Redikas 28 (9 atk. kam.), Paulius Beliavičius 13, Marijus Užupis 12, Mantas Virbalas ir Aurimas Birgelis – po 10.

„Rasai“: Edvinas Šeškus ir Valdemaras Savostjanovas – po 15, Airidas Giedraitis 9, Augustinas Jankaitis 8 (11 atk. kam.).

NKL redikas dievaitis jis biški mates krepšinio daugiau tai labai gudras. amžinai pus NKl nes toks jo lygis beto protelio neturi. šeškus va jau geriau