Nuotr.: zalgiris.lt
Nuotr. zalgiris.lt

Triuškinamą pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) įsirašė Kauno „Žalgirio“ (7-4) dubleriai. Tomo Masiulio auklėtiniai namuose 92:65 (20:11, 21:15, 25:28, 24:11) nušlavė Jonavos „Petrochemą-Dexterą“ (6-5).

Mačas Laikinojoje sostinėje prasidėjo galingų šeimininkų žaidimu, kurie jau ketvirtąją mačo minutę turėjo dviženklį pranašumą 12:2. Jonaviečių metimai ir toliau skriejo pro šalį, o jaunieji žalgiriečiai vienu metu pirmavo 20:4.

Situacija susitikime nesikeitė ir antrajame kėlinyje. Jonavos klubo puolimą bandė gaivinti Tadas Sebežiovas, tačiau jo pastangų buvo per mažai ir kėlinio viduryje ekipas skyrė 19 taškų – 38:19. Per likusią ketvirčio dalį žaidimas išsilygino ir po didžios pertraukos Kauno komanda pirmavo 17 taškų skirtumu 43:26.

Sužaidus keturias minutes trečiajame kėlinyje „Žalgiris-2“ turėjo rekordinį pranašumą 54:33. Po sėkmingų Ričardo Verbicko išpuolių „Petrochemos-Dexteros“ ekipa priartėjo 48:61 (28 min), tačiau iki ketvirtojo kėlinio pabaigos labiau sumažinti deficito svečiams nepavyko  54:64.

Lemiamo kėlinio metu intriga greitai dingo po šeimininkų spurto 15:2. Susikrovę didžiulę persvarą jaunieji žalgiriečiai jos nebepaleido iš rankų (92:65).

„Petrochema-Dextera“: Ričardas Verbickas 19, Tomas Milinskas 13, Lukas Grabauskas 10, Tadas Sebežiovas 7, Karolis Šarukas 6.

„Žalgiris-2“: Martynas Sajus 20, Paulius Valinskas 17, Kristupas Žemaitis 14, Martynas Varnas 13, Regimantas Miniotas 12.

Petochema dabar tik pirma karta is eiles pralose, praeita savaitgaly, jie laimejo pries Ezeruna-Kary