Nuotr.: facebook.com
Nuotr. facebook.com

Užtikrintą pergalę Eurolygos C grupėje iškovojo Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (2-3) komanda. Turkijos klubas namuose 77:66 (21:16, 15:12, 21:13, 20:25) įrodė pranašumą prieš Zielonos Guros „Stelmet“ (1-4) ekipą.

Colton  Iverson
PTS 15 | REB 6 | BS 2
Turkijos klubas pirmavo beveik visų rungtynių metu ir nuolat didino savo pranašumą. Šeimininkų persvara aukštumas pasiekė pasibaigus trečiajam ketvirčiui, kurį „Pinar Karšiyaka“ klubas laimėjo 21:17, o prieš lemiamą kėlinį komandas skyrė šešiolikos taškų skirtumas (57:41).

Ketvirtojo kėlinio viduryje Lenkijos ekipa dar mėgino kabintis – po dviejų iš eilės sėkmingų atakų ir Adamo Hrycaniuko baudos metimo svečių deficitas aptirpo iki vienuolikos taškų (69:58).

Vis tik netrukus Izmiro klubo gynėjas Coltonas Iversonas pataikė dvitaškį ir svečių spurtas nurimo, o pavojų neutralizavusi „Pinar Karšiyaka“ iškovojo įtikinamą pergalę.

„Pinar Karšiyaka“: Coltonas Iversonas 15, Canas Altintigas 13, Joe Raglandas ir Kenny Gabrielis po 12, Juanas Palaciosas 10 (7 atk. kam.).

„Stelmet“: Nemanja Djurisičius 16, Vladas Moldoveanu ir Lukašas Košarekas po 13.

Vaizdo reportažas:

Atrinkti (0) Visi (2)
..
Ne tik laimet bet Stlemet reik pust maziausiai 20pts o Karsiaka maziausiai 10, nes po tokio pralaimejimo pagal tasku santyki sedi gilioj siknoj.