Nuotr.: S.Čirba
Nuotr. S.Čirba

Atsigavimo ženklus rodanti „Perlo-MRU“ (5-6) ekipa Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) šventė penktąją pergalę. Arvydo Gronskio auklėtiniai išvykoje 86:78 (30:26, 13:15, 15:17, 18:20) nugalėjo ir toliau stringančius „Šilutės“ (4-7) krepšininkus.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti dviems minutėms, „Perlas-MRU“ pirmavo vos vieno taško skirtumu (78:77). Tačiau netrukus Arnas Beručka į šilutiškių krepšį smeigė tritaškį, kuris ir nulėmė Vilniaus komandos pergalę.

Sostinės krepšininkai dominavo ir grumtynėse po krepšiais – svečiai sugriebė 41 atšokusį kamuoį, o „Šilutė“ 28.

Pamario ekipoje debiutavęs legionierius iš JAV Ulyssesas Thomasas aikštelėje praleido 6 minutes, per kurias pelnė 2 taškus (1/2 dvit.) bei atkovojo 2 kamuolius.

„Šilutė“: Deividas Kumelis 19, Darius Kibildis 18, Edvinas Alunderis ir Ignas Vaitkus po 16.

„Perlas-MRU“: Margiris Normantas 17 (6 rez. perd.), Remigijus Sugintas 16, Edvinas Jezukevičius 15, Arnas Beručka 11.