Sėkmingas Gintauto Vileitos žaidimas antrajame Olandijos krepšinio lygos finalo mače lėmė Amsterdamo "Demon Astronauts" pergalę. Lietuvio ekipa antradienį Zvolėjje 79:75 (14:12, 11:19, 28:16, 26:28) įveikė vietos "Landstede" ir serijoje pirmauja 2-0.

Pirmoje rungtynių pusėje "Demon Astronauts" įgijo 9 taškų deficitą, o paskutines šešias antrojo kėlinio minutes Amsterdamo klubas nepataikė nė vieno metimo žaidimo metu.

Tačiau svečius išgelbėjo G.Vileita. Per trečiąjį kėlinį jis pelnė net 19 taškų ir ėmė traukti "Demon Astronauts" iš duobės. Lietuvos buvo rezultatyviausias savo ekipoje, iš viso pelnęs 21 tašką (3/5 dvitaškių, 4/6 tritaškių, 3/4 baudų metimų) per 26 minutes.

Amsterdamo ekipai 17 taškų įmetė Teddy Gipsonas, o 14 pridėjo Joe Spinksas.

Zvolės "Landstede" klubo negelbėjo 32 surinkti Scotto Ungererio bei 22 įmesti Grego Stevensono taškai.

Trečiasis serijos iki keturių pergalių mačas vyks ketvirtadienį Amsterdame.