Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Karolis Babkauskas buvo vienas rezultatyviausių Bukarešto „Dinamo“ (5-3) komandos krepšininkų, o jo vedama ekipa Rumunijos pirmenybių namų rungtynėse 88:78 (26:12, 15:31, 23:23, 24:12) įveikė „Timisoara“ (1-7) žaidėjus.

Lietuvis per 31 minutę pelnė 15 taškų (2/4 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 8/8 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 2 kartus prasižengė, 4 sykius suklydo bei surinko 14 naudingumo balus.

„Dinamo“: Nenadas Sulovičius 18, Karolis Babkauskas 15, Marko Šutalo 15, Noah Dahlmanas 13 (12 atk. kam.), Pavelas Marinovas 12.

„Timisoara“: Daliboras Dapa 25 (11/21 metimai), Slobodanas Dundjerskis 15, Ivanas Jeleničius 13.

Pralaimėjimą kitame Rumunijos čempionate susitikime patyrė Mediašo „Gaz Metan“ (1-7) klubas, kuriam atstovauja trys lietuviai. Jis namų arenoje 75:93 (17:22, 15:25, 25:21, 18:25) nusileido Bukarešto „Steaua CSM Eximbank“ (5-1) krepšininkams.

Vaidotas Pečiukas per 31 minutę pelnė 16 taškų (4/7 dvitaškiai, 1/6 tritaškiai, 5/6 baudos), atkovojo ir perėmė po 3 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, 3 sykius suklydo, 2 kartus prasižengė bei surinko 14 naudingumo balų.

Gediminas Navickas aikštėje praleido 31 minutę, pelnė 14 tašku (3/4 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 3 bei perėmė 6 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus, po 3 sykius suklydo ir prasižengė bei surinko 24 naudingumo balus.

Robertas Grabauskas per 25 minutes pelnė 13 tašku (5/7 dvitaškiai, 3/5 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, 4 sykius prasižengė ir surinko 20 naudingumo balų.

„Gaz Metan“: Vaidotas Pečiukas 16, Gediminas Navickas 14, Aliaksandras Pustahvaras 14, Robertas Grabauskas 13 (10 atk. kam.).

„Steaua CSM Eximbank“: Geraldas Lee 16, Wilburnas Amisas 15 (11 atk. kam.), Marko Marinovičius 13, Denisas Ikovlevas 11, Ponkracije Baračas 10, Titusas Nicoara 10.