Nuotr.: fibaeurope.com
Nuotr. fibaeurope.com

Sėkmingai Nacionalinės studentų sporto asociacijos (NCAA) sezoną pradėjo Laimono Chatkevičiaus ir Mindaugo Kačino atstovaujama Pietų Karolinos „Gamecocks“ ekipa.

10 tūkst. sirgalių palaikoma lietuvių komanda 84:69 (40:34, 44:35) nugalėjo Norfolko „Spartans“ krepšininkus.

Laimonas Chatkevičius rungtynes pradėjo startiniame penkete ir buvo tarp naudingiausių savo ekipos žaidėjų. Jis per 21 minutę pelnė 13 taškų (5/7 dvit., 0/1 trit., 3/3 baud. met.), atkovojo 4 atšokusius kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą bei blokavo varžovo metimą.

Taip pat nuo rungtynių pradžios rungtynes pradėjęs Mindaugas Kačinas ant parketo praleido 28 minutes, per kurias pelnė 8 taškus (1/4 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud. met.), sugriebė 4 kamuolius ir atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

Kitose rungtynėse skaudų antausį gavo Aurimo Majausko Hjustono „Bearkats“ ekipa, kuri išvykoje 50:85 (19:40, 31:45) neturėjo vilčių rungtynėse su „Mustangs“ komanda.

Majauskas aikštelėje praleido 21 minutę ir per šį laiką spėjo pelnyti 4 taškus (0/7 dvit., 0/1 trit., 2/2 baud. met.), atkovoti 4 kamuolius bei kartą atlikti rezultatyvų perdavimą.

NCAA kovose debiutavo ir kitas lietuvis – Deividas Žemgulis. Jo „Nittany Lions“ komanda namuose 62:50 (29:24, 33:26) nugalėjo „Keydets“ krepšininkus.

Lietuvis rungtyniavo vos 3 minutes ir per jas spėjo pramesti 2 tritaškius bei 3 kartus pažeisti taisykles.