Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Los Andželo „Lakers“ (2-8) ekipai pavyko nutraukti keturių pralaimėjimų seriją. Byrono Scotto auklėtiniai savo aikštelėje 97:85 (21:18, 27:26, 18:22, 31:19) nukovė Detroito „Pistons“ (5-5) krepšininkus.

Kobe  Bryant
PTS 17 | REB 8 | AS 9 | ST 2
„Lakers“ savo pranašumą įrodė tik ketvirtajame kėlinyje, kuomet ketvirčio pradžioje jie laimėjo trumpą atkarpą 9:0 ir įgijo šešių taškų pranašumą, kurio šeimininkai taip ir nebeišbarstė (78:72).

Nugalėtojų gretose naudingiausiai rungtyniavo Kobe Bryantas. Gynėjas per 36 minutes taiklumu nespindėjo – pelnė 17 taškų (5/15 dvit., 1/4 trit., 4/4 baud. met.). Tiesa „Lakers“ žvaigždė atliko kitų naudingų darbų ir, atkovojęs 8 atšokusius kamuolius bei atlikęs 9 rezultatyvius perdavimus, buvo netoli trigubo dublio.

„Lakers“: Kobe Bryantas ir Jordanas Clarksonas po 17, Nickas Youngas 13, Roy Hibbertas 12.

„Pistons“: Andre Drummondas (17 atk. kam.) ir Spenceris Dinwiddie'as po 17, Kentaviousas Caldwellas-Pope'as 10, Aronas Baynesas 9.

Atrinkti (0) Visi (6)
Nu va-daugiau Kobe pradeda žaisti komandai,iš karto pergalė iškovota.Taiklumas vėl neblizgėjo,bet didesnis pasitikėjimas komandos draugais padėjo laimėti.