Graikijos vyrų krepšinio pirmenybėse šeštadienį buvo žaidžiamos 24-ojo turo rungtynės. Šeši krepšininkai iš Lietuvos rezultatyvūs nebuvo. Pergalę iškovojo ir pirmąją vietą reguliariajame sezone užsitikrino Atėnų „Panathinaikos“ klubas.

Du lietuvius savo gretose turinti „Panathinaikos“ ekipa namie 79:73 (29:16, 22:14, 14:15, 14:28) nugalėjo Atėnų „Marrousi“ ekipą. Iki reguliariojo sezono pabaigos likus dviem turams „Panathinaikos“ tapo nebepavejami.

Nugalėtojams Ramūnas Šiškauskas per 11 minučių pelnė 5 taškus (0/1 dvitaškio, 1/1 tritaškio, 2/2 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo atšokusį kamuolį bei atliko rezultatyvų perdavimą.

Robertas Javtokas aikštėje praleido 16 minučių, per kurias surinko 3 taškus (1/2 dvitaškių, 1/4 baudų). „Centras“ taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, kartą suklydo ir 4 sykius prasižengė.

Vienas „Marrousi“ lyderių buvo Renaldas Seibutis. Lietuvis per 31 minutę surinko 12 taškų (3/5 dvitaškių, 2/5 tritaškių), atkovojo kamuolį ir atliko rezultatyvų perdavimą bei 3 kartus prasižengė.

Pirmąją vietą „Panathinaikos“ užsitikrino po to, kai netikėtą nesėkmę patyrė antroje vietoje žengianti Pirėjo „Olympiakos“. Ji namie 79:81 (11:20, 27:16, 17:26, 24:19) nusileido Atėnų „Panionios“ komandai.

Arvydas Macijauskas buvo ketvirtas savo ekipoje pagal rezultatyvumą. Lietuvis per 24 minutes įmetė 11 taškų (3/4 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 2/5 baudų), atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Olympiakos“ krepšininkus pavijo Salonikų „Aris“ klubas su Simonu Serapinu. Išvykoje „Aris“ krepšininkai 86:81 (24:15, 26:25, 17:13, 19:28) nugalėjo Larisos A.E.L. ekipą.

Serapinas nugalėtojams per 26 minutes pelnė 7 taškus (3/3 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 1/2 baudų). Lietuvis taip pat atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuoį, blokavo 2 metimus, atliko rezultatyvų perdavimą, tačiau 4 kartus prasižengė.

A.E.L. komandos marškinėlius vilkintis Tomas Nagys žaidė 28 minutes, per kurias įmetė 4 taškus (0/5 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 4/4 baudų). Puolėjas atkovojo 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.