Nuotr.: LSKL
Nuotr. LSKL

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) merginų čempionate pergalingai žingsniuoja abi praėjusio sezono finalininkės: čempionės Mykolo Romerio universiteto (MRU) krepšininkės ir vicečempionės Lietuvos sporto universiteto (LSU) studentės.

MRU sutriuškino VU studentes

Šįkart MRU be didesnio vargo namuose 85:39 (27:9, 19:10, 20:11, 19:9) sutriuškino Vilniaus universiteto (VU) merginas.

MRU rungtynes pradėjo galingu spurtu – 16:2 ir nuo pat dvikovos pradžios tiesiog pasiuntė savo varžoves į nokdauną.

Čempionių gretose išsiskyrė 22 taškus (12 atk. kam.) pelniusi Kristina Alminaitė, 18 taškų (11 atk. kam.) pridėjo Ieva Šimkutė, 15 – Eglė Šniokaitė, 14 – Monika Aleksaitė.

VU komandai po 8 taškus pelnė Miglė Kurpytė ir Giedrė Ulytė, 7 – Gintarė Savickytė.

MRU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 64:33 taip pat rečiau klydo – 18 prieš 27.

LSU įveikė klaipėdietes

LSKL vicečempionės LSU krepšininkės namuose tik po permainingos ir nervingos kovos vos 3 taškų skirtumu – 53:50 (13:18, 8:9, 29:10, 13:13) įveikė praėjusio sezono bronzines prizininkes Klaipėdos universiteto (KU) merginas.

Klaipėdietės iki 23 dvikovos minutės nuolat 4-7 taškais buvo priekyje, tačiau rungtynių pabaiga priminė tikrą nervų karą, kurį šįkart laimėjo sėkmingiau ir tiksliau sužaidusios kaunietės. Šįkart pasiteisino posakis: „Namuose ir savos sienos padeda“.

LSU komandai Eglė Tarasevičiūtė surinko 23 taškus, Grytė Markevičiūtė – 12, Eglė Vitkutė – 6 tšk.

Klaipėdos gretose išsiskyrė „Fortūnos“ žaidėjos: Justina Matuzonytė – 18 taškų (17 atk. kam.), Roberta Mizgerytė – 13 (11 atk. kam.), Simona Dobrovolskytė – 9 tšk.

Pajūrio krepšininkės laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 56:46, tačiau beveik dvigubai dažniau klydo – 19 ir 10 klaidų.

KTU palaužė VDU merginas

Jono Kurševičiaus treniruojama Kauno technologijos universiteto (KTU) komanda namuose po itin sėkmingo ketvirtojo kėlinio 75:70 (20:16, 16:16, 13:23, 26:15) palaužė Vytauto Didžiojo universiteto (VDU) studentes.

Šios rungtynės buvo permainingos – po dviejų kėlinių KTU buvo priekyje – 36:32, tačiau prieš lemiamą ketvirtį VDU persvėrė rezultatą savo naudai – 55:49. Tada KTU kilo į lemiamą šturmą, pademonstravo kovotojų charakterį ir aikštę paliko pakiliomis nuotaikomis – iškovojo pirmąją šio sezono pergalę.

Daugiausiai prie KTU triumfo prisidėjo Akvilė Batronėnaitė, surinkusi 23 taškus ir po krepšiais kamuolį sugriebusi 9 kartus. Karolina Ambotaitė pridėjo 17 taškų (10 atk. kam.), Toma Ralytė – 12 (9 atk. kam.).

VDU gretose išsiskyrė Indrė Keršulytė, surinkusi 21 tašką (8 atk. kam.), Mantė Kvedaravičiūtė pridėjo 20 taškų (10 atk. kam.), Gintarė Jasiunskaitė – 15 (10 atk. kam.), Eglė Želnytė – 10 tšk.

KTU laimėjo kovą po krepšiais dėl atšokusių kamuolių – 55:42.