Triumfuojantis Fynikso „Suns“ atsarginių žaidėjų suolelis Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Dalaso „Mavericks“ savininkas Markas Cubanas reaguoja į įvykius aikštėje Nuotr.: AP – Scanpix
Roy Hibbertas rungtyniauja su veido kauke Nuotr.: AFP – Scanpix
Metta World Peace į Fynikso „Suns“ krepšį įmetė 12 taškų Nuotr.: AFP – Scanpix
Bostono „Celtics“ atsarginių suolelio reakcija į įvykius aikštėje Nuotr.: AP – Scanpix

Derricko Rose'o trauma, Hjustono „Rockets“ duobė, Mario Chalmerso renesansas Memfyje, Brandono Knighto karjeros trigubas dublis – tai ir daugiau – lapkričio 17-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Lapkričio 17-osios NBA pulsas

BE PERGALIŲ. Nors visas rungtynes varžovus besiviję Filadelfijos „76ers“ krepšininkai ketvirtajame kėlinyje ir sugebėjo persverti rezultatą savo naudai, tačiau Dalaso „Mavericks“ ekipa pergalės iš rankų neišleido. Ricko Carlisle’o auklėtiniai svečiuose 92:86 nugalėjo „76ers“ ir privertė šeimininkus suklupti 11 kartą iš eilės.

TRAUMA. Čikagos „Bulls“ komandą į pergalę namuose prieš Indianos „Pacers“ vedęs Derrickas Rose’as nebaigė rungtynių dėl traumos. Likus žaisti šešias minutes, „Bulls“ lyderis pasisuko čiurną, tačiau, kaip pats vėliau sakė, nieko rimto nenutiko.

„Šiek tiek skauda čiurną, bet džiaugiuosi, jog niekas neplyšo ar nelūžo. Viskas turėtų būti gerai“, – kalbėjo Rose’as.

DUOBĖJE. Praėjusią naktį Bostono „Celtics“ komandai pralaimėjusi Hjustono „Rockets“ pirmą kartą nuo 2013 metų sausio patyrė ketvirtą pralaimėjimą paeiliui. Tąsyk Donato Motiejūno atstovaujamas klubas buvo suklupęs septynissyk iš eilės.

Nuotr. USA Today Sports – Scanpix

FANŲ MEILĖ. Iš Majamio „Heat“ į Memfio „Grizzlies“ persikėlęs Mario Chalmersas išgyvena tikrą renesansą. Gynėjas ketvirtajame rungtynių su Oklahomos „Thunder“ kėlinyje pelnė 16 iš visų 29 taškų ir nutiesė „Grizzlies“ kelią į pergalę.

Anksčiau Chalmersas Memfyje buvo žinomas kaip žmogus, kuris 2008 metais NCAA pirmenybėse Kanzaso universitetui tritaškiu išplėšė pratęsimą, o vėliau jo komanda iškovojo ir pergalę prieš Memfio „Tigers“.

Besibaigiant rungtynėms su „Thunder“, vienas „Grizzlies“ sirgalius sušuko: „Niekada negalvojau, jog kada nors palaikysiu Chalmersą“.

„Persikėlimas man suteikia motyvacijos. Žinau, jog turiu išeiti į aikštę ir įrodyti fanams, kad noriu ir galiu žaisti Memfyje, – sake Chalmersas. – Ir viliuosi, jog jie pamirš apie 2008 metus.“

TARPUSAVIO RUNGTYNĖS. „Grizzlies“ ir „Thunder“ nuo 2010-2011 metų sezono tarpusavyje kovojo jau net 39 kartus, įskaitant ir atkrintamųjų varžybų rungtynes. Tai – daugiausia mačų tarpusavyje sužaidusius komandos per šį laikotarpį.

IŠVYDO DIENOS ŠVIESĄ. „Grizzlies“ krepšininkai pastarajame susitikime vilkėjo senojo modelio raudonos spalvos aprangas, kurios paskutinį kartą aikštėje buvo matomos 1974-1975 metų sezone, dar Memfio ekipai rungtyniaujant ABA lygoje

„Grizzlies“ atletai šias aprangas vilkės dar septyneriose šio sezono rungtynėse.

DUKART. Sunkiai taškus rinkusi Portlando „Trail Blazers“ komanda susitikime su San Antonijaus „Spurs“ per pirmą kėlinį pelnė tik 13 taškų, o per antrąjį – 15. Tai – pirmas kartas šį sezoną, kada „Trail Blazers“ dviejuose kėliniuose pelnė mažiau nei 20 taškų.

Mažiau nei 20 taškų per ketvirtį Portlando klubo krepšininkai šį sezoną surinko jau penkissyk. Mažiausiai taškų per kėlinį „Trail Blazers“ buvo pelniusi pralaimėtame mače su Detroito „Pistons“, kai lemiame ketvirtyje į varžovų krepšį įmetė 11 taškų.

NEPADĖJO. Nesustabdomai žaidęs Russellas Westbrookas pelnė 40 taškų, atliko 14 rezultatyvių perdavimų, tačiau tai „Thunder“ pergalės negarantavo – ji 114:122 pralaimėjo „Grizzlies“.

TRIGUBAS DUBLIS. Fynikso „Suns“ pergalės kalviu susitikime su Los Andželo „Lakers“ tapęs Brandonas Knightas pirmą kartą karjeroje surinko trigubą dublį. Jis per 41 minutę surinko 30 taškų, atkovojo 10 kamuolių ir atliko 15 rezultatyvių perdavimų.

• NBA statistikos lyderius rasite paspaudę čia.
  • Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.