Dviejų klubų su lietuviais dvikovą Ukrainos krepšinio lygoje laimėjo Čerkasų „Mavpy“ ekipa. Arno Kazlausko ir Rolando Jaručio komanda šeštadienį išvykoje 88:83 (26:29, 18:22, 24:16, 20:16) nugalėjo Dnepropetrovsko „Dnepr“ krepšininkus ir laimėjo ketvirtfinalio seriją 2-0.

„Dnepr“ komandos negelbėjo sėkmingas lietuvių žaidimas. Tautvydas Lydeka Dnepropetrovsko klubui per 36 minutes pelnė 19 taškų (8/11 dvitaškių, 3/11 baudų), atkovojo 12 atšokusių kamuolių, blokavo metimą, perėmė 1 ir prarado 3 kamuolius bei 4 kartus prasižengė.

Donatas Zavackas žaidė 37 minutes ir surinko 17 taškų (5/9 dvitaškių, 1/3 tritaškių, 4/5 baudų), atkovojo 11 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 ir prarado 3 kamuolius, blokavo metimą bei 4 sykius prasižengė.

Į pusfinalį pateko du lietuviai. Kazlauskas prie „Mavpy“ ekipos pergalės per 30 minučių prisidėjo 11 taškų (1/6 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 6/6 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 5, perėmė 1 ir prarado 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei prasižengė 5 kartus.

Kitas Čerkasų komandos lietuvis Jarutis nerungtyniavo. Pirmoje sezono pusėje sunkią kojos traumą patyręs įžaidėjas pamažu atsigauna.

Pergalę rungtynėse dėl 9-13 vietų iškovojo Odesos MBK komanda. Ji išvykoje 86:74 (16:22, 22:14, 21:17, 27:21) nugalėjo Lvovo „Lvovskaja polotechnika“ komandą.

Nugalėtojams Nerijus Varnelis per 20 minučių pelnė 10 taškų (4/5 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/4 baudų). Puolėjas taip pat atkovojo 5 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po kamuolį bei 2 sykius prasižengė.