Nuotr.: Twitter
Nuotr. Twitter

Antrą pergalę iš eilės Europos taurės turnyre iškovojo Solnoko „Olaj“ (2-4), kuris namuose po itin sėkmingai sužaisto lemiamo ketvirčio 78:69 (17:11, 7:25, 17:19, 37:14) nugalėjo Salonikų PAOK (2-4) ekipą.

Prieš lemiamą ketvirtį Vengrijos komanda dar atsilikinėjo 41:55, o jo pradžioje turėjo 17 taškų deficitą (41:58). Visgi paskutiniame ketvirtyje Solnoko ekipa sutriuškino varžovus. Kėlinį „Olaj“ krepšininkai laimėjo 23 taškų skirtumu (37:14) ir po jo galėjo džiaugtis iškovota pergale.

Šiuo metu Solnoko ekipa Europos taurės E grupėje užimą ketvirtąją vietą. Jeigu šiandien „Lietuvos rytas“ pralaimės, tai lietuviai liks paskutiniai.

Nugalėtojams Kirilas Natiažka per 9 minutes pelnė 2 taškus, tuo metu pralaimėtojams Sofoklis Schortsanitis per 12 minučių surinko 5 taškus.

„Olaj“: Davidas Vojvoda 15 (1/7 trit., 5 atk. kam.), Strahinja Miloševičius 13, Krisztianas Wittmannas 12 (3/7 trit., 4 rez. perd.) Milošas Borisovas 10 (6 atk. kam.).

PAOK: Kostas Vasileiadis 11 (7/7 baudų metimai), Williamas Hatcheris ir Apollonas Tsochlas po 10.