Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Vakar „Lietuvos rytą“ į pergalę prieš Stambulo „Bešiktaš“ ekipą vedęs Kšištofas Lavrinovičius kartu su Louku Mavrokefalidžiu tapo naudingiausiais Europos taurės savaitės žaidėjais.

Sunkiai sulaikomai rungtyniavęs Lavrinovičius vakar pakartojo savo karjeros naudingumo rekordą. Veteranas per 21 minutę pelnė 28 taškus (6/7 dvit., 3/4 trit., 7/7 baud. met.), atkovojo 3 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, kartą blokavo varžovo metimą ir iš viso surinko 36 naudingumo balus.

Mavrokefalidis prie Atėnų AEK pergalės per 38 minutes pridėjo 28 taškus (10/17 dvit., 0/2 dvit., 8/8 baudos), atkovojo 10 kamuolių, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, išprovokavo 8 pražangas bei taip pat surinko 36 naudingumo balus.