Lenkijos krepšinio lygos čempionų titulą ginanti Sopoto „Prokom Trefl“ komanda pergale pradėjo pusfinalio seriją. Sekmadienį namie Sopoto ekipa 90:83 (26:20, 22:25, 20:20, 22:18) įveikė Vlockaveko „Anwil“.

Nugalėtojams Tomas Masiulis per 7 minutes pelnė 6 taškus (3/4 dvitaškių). Puolėjas taip pat atkovojo 1 ir prarado 2 kamuolius bei 2 sykius prasižengė.

Donatas Slanina taip pat pelnė 6 taškus (0/2 dvitaškių, 0/2 tritaškių, 6/8 baudų). Per 32 minutes gynėjas atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo metimą, bet kartą suklydo ir 3 sykius prasižengė.

Tomas Pačėsas aikštėje praleido 27 minutes ir surinko 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 0/2 baudų). Įžaidėjas atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė ir prarado po 5 kamuolius bei 5 sykius prasižengė.

Antrosios serijos iki keturių pergalių rungtynės įvyks antradienį vėl Sopote. Kiti du mačai bus žaidžiami Vloclaveke.