Nuotr.: USA Today - Scanpix
Nuotr. USA Today - Scanpix

Prieš penkias dienas Milvokio „Bucks“ (5-7) ekipai nusileidusi Klivlando „Cavaliers“ (9-3) ekipa šiąnakt pasiekė revanšą. Davido Blatto auklėtiniai namuose laimėjo 115:100 (28:23, 35:25, 23:31, 29:21).

Prieš tai „Bucks“ pratęsimo metu 108:105 įveikė Klivlando komandą.

„Cavaliers“ pirmoje rungtynių pusėje beveik visada pirmavo dviženkliu taškų skirtumu, o „Bucks“ ekipai priartėti pavyko tik trečiojo kėlinio pabaigoje, kuomet po 6 Khriso Middletono taškų Milvokio ekipa sumažino deficitą iki 5 taškų (79:84).

LeBron  James
PTS 27 | REB 9 | AS 6
Ketvirtąjį kėlinį 6 taškais be atsako pradėjusi Klivlando ekipa vėl įgijo dviženklę persvarą (92:79), kurią išlaikė iki pat mačo pabaigos ir nutraukė dviejų pralaimėjimų seriją.

Nugalėtojus į pergalę vedė LeBronas Jamesas. Puolėjas per 35 minutes pelnė 27 taškus (8/12 dvit., 1/1 trit., 8/9 baudos), atkovojo 9 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 30 naudingumo balų.

Pralaimėtojų gretose puikiai žaidė savo rezultatyvumo rekordą pagerinęs Giannis Antetokounmpo. Graikas per 40 minučių surinko 33 taškus (11/13 dvit., 1/2 trit., 8/8 baudos), atkovojo 5 ir perėmė du kamuolius bei surinko 35 naudingumo balus.

„Cavaliers“: LeBronas Jamesas 27 (9 atk. kam., 6 rez. perd.), Kevinas Love‘as 22 (15 atk. kam., 3/5 trit.), J.R. Smithas 18, Tristanas Thompsonas 12 (11 atk. kam.).

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo 33 (11/13 dvit., 8/8 baudos), Gregas Monroe 17 (8 atk. kam.), Khrisas Middletonas 15 (7/7 baudos), Jabari Parkeris 14.

Antetokonmpo dėjimas:

Atrinkti (0) Visi (4)
LogikaAntetokuonpo pronoko Lebroną, bet rungtynių žaidėjas Lebronas.--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Rungtynių žaidėjas yra renkamas iš nugalėtojų komandos, daugiau logikos čia ieškoti nereikia.