Dar vieną pergalę Vokietijos Bundeslygoje iškovojo Šarūno Sakalausko treniruojama Brėmerhafeno „Eisbaren“ ekipa. Ji sekmadienį namie 86:80 (20:14, 15:15, 23:22, 28:29) nugalėjo Padeborno „Baskets“ krepšininkus.

Nugalėtojams Vytautas Danelius per 13 aikštėje praleistų minučių pelnė 11 taškų (4/4 dvitaškių, 3/3 baudų), po krepšiais atkovojo 6 atšokusius kamuolius, blokavo 1 varžovo metimą bei 2 kartus prasižengė.

Žygimantas Jonušas, rungtynes pradėjęs startiniame penkete, per 28 minutes surinko 5 taškus (1/2 dvitaškių, 1/6 tritaškių), atkovojo ir perėmė po 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, tačiau 2 kartus suklydo ir sykį prasižengė.

„Eisbaren“ krepšininkai, iškovoję 21 pergalę ir patyrę 11 pralaimėjimų, turnyrinėje lentelėje užima ketvirtąją vietą.

•

Kitose sekmadienio rungtynėse netikėtą pralaimėjimą patyrė Povilo Čukino Liudvigsburgo „EnBW“ komanda. Ji išvykoje 87:95 (27:18, 23:28, 16:23, 21:26) nusileido „Bayer Giants“ krepšininkams.

Pralaimėjusiems Čukinas per 24 aikštėje praleistas minutes pelnė 8 taškus (3/7 dvitaškių, 2/3 baudų), atkovojo 6 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 varžovų metimus, bet 3 kartus suklydo ir 4 sykius prasižengė.

„EnBW“ klubas, turintis 23 pergales ir 9 pralaimėjimus, užima antrąją turnyrinės lentelės vietą.

Danelius visada taip turėtų žaisti. Nesuprantu kas jam yra. Buvo geras, perspektyvus, bet... Turbūt tos traumos jį sugadino.