Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Ir toliau savojo žaidimo nerandanti Sasario „Dinamo“ (0-6) ekipa antrąjį ratą pradėjo eiline nesėkme. Šįkart italai namie 60:68 (16:12, 14:25, 11:19, 19:12) nusileido Stambulo „Darussafaka“ (3-3) ekipai.

Sasario ekipa antrajame kėlinyje po keturių Joe Alexanderio taškų pirmavo 20:12, bet tuomet pralaimėjo atkarpą 3:18 ir jau vijosi Stambulo ekipą (23:30).

Luke  Harangody
PTS 26 | REB 13 | AS 3
Trečiojo kėlinio pradžioje „Dinamo“ vėl persvėrė rezultatą (38:37), tačiau tada vėl įkrito į duobę – „Darussafaka“ surengė spurtą 13:0 ir įgijo dviženklę persvarą (50:38), kurią kėlinio pabaigoje dar padidino (56:41).

Ketvirtąjį kėlinį 8 taškais be atsako pradėjusi „Dinamo“ vėl sugrąžino intrigą 49:56, bet tuomet du tritaškius pataikę „Darussafaka“ krepšininkai įgijo saugesnį pranašumą, kurį išlaikė iki finalinės sirenos.

„Dinamo“: Joe Alexanderis 17 (5/12 dvit.), Davidas Loganas 11 (1/6 trit.), Marquezas Haynesas 10 (1/5 trit.).

„Darussafaka“: Luke‘as Harangody 26 (7/11 dvit., 4/5 trit., 13 atk. kam., 35 naud. bal.), Emiras Preldžičius 11 (8 atk. kam., 7 rez. perd.), Semihas Erdenas 10 (8 atk. kam.).

Gražiausi rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (3)
ot buti siaubutis likes. kaip tada viskas butu gal 4-2

--
2015-11-21
..
kad jis tam nba suzaide kelias rungtynes... anksciau valencijoj irgi nebuvo super... tiesiog grybu komandoj kazkam reikia zaist