Klivlendo „Cavaliers“ krepšininkai pergale pradėjo atkrintamąsias NBA varžybas. Larry Hughesas pelnė 27 taškus ir daugiausiai prisidėjo prie to, kad Klivlendo ekipa sekmadienio vakarą Lietuvos laiku namie 97:82 (27:20, 21:21, 26:26, 23:15) įveiktų Vašingtono „Wizards“.

„Cavaliers“ komandos lyderis LeBronas Jamesas per pirmas atkrintamųjų varžybų rungtynes patyrė kojos traumą. Trečiajame kėlinyje Jamesas pasitempė čiurną, tačiau atsisakė palikti aikštę. Per 44 minutes Jamesas prie pergalės prisidėjo 23 taškais.

Žydrūnas Ilgauskas ketvirtajame kėlinyje pelnė 7 taškus iš eilės ir po lietuvio rezultatyvių atakų „Cavaliers“ įtvirtino pergalę. Iki mačo pabaigos likus kiek daugiau nei 7 minutėms „Wizards“ deficitas siekė 7 taškus. Tačiau tuomet Ilgauskas sužibo rezultatyvumu ir „Cavaliers“ atitrūko 89:74.

Ilgauskas per paskutinį kėlinį pelnė 11 taškų, o iš viso per 35 minutes pelnė 16 taškų (4/7 dvitaškių, 8/10 baudų). Vidurio puolėjas taip pat atkovojo 8 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo metimą, perėmė kamuolį, 2 kartus suklydo ir 3 sykius prasižengė.

„Wizards“ komandos lietuvis Darius Songaila pelnė 8 taškus (3/4 dvitaškių, 0/1 tritaškio, 2/2 baudų). Sėkmingai į žaidimą nuo suolelio įsijungęs puolėjas dėl pražangų limito žaidė tik 17 minučių. Per jas Songaila atkovojo ir prarado po kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą bei 6 sykius prasižengė.

„Cavaliers“: Larry Hughesas 27, LeBronas Jamesas 23 (9 atk. kam., 7 rez. perd.), Žydrūnas Ilgauskas 16, Drew Goodenas 10, Aleksandras Pavlovičius 9.

„Wizards“: Antawnas Jamisonas 28 (14 atk. kam.), Jarvisas Hayesas 18, Antonio Danielsas 9 (11 rez. perd.), DeShawnas Stevensonas 9.