Nuotr.: AP – Scanpix
Nuotr. AP – Scanpix

Marco Gasolio benefisas Memfio „Grizzlies“ (7-6) ekipai atnešė septintąją pergalę. Ispano vedama ekipa namuose 96:84 (23:19, 36:26, 20:25, 17:14) nugalėjo savojo žaidimo niekaip neatrandančius Hjustono „Rockets“ (5-8) krepšininkus.

Marc  Gasol
PTS 16 | REB 11 | AS 11 | ST 4
Hjustono klubui tai buvo penktoji nesėkmė per pastarąsias šešerias rungtynes.

Rungtynių intrija laikėsi vos iki antrojo kėlinio – 10:2 atkarpą laimėję aikštės šeimininkai įgijo dviženklį pranašumą, kurį išlaikė ir visų rungtynių metu (42:30).

Ketvirtojo kėlinio pradžioje komandas dar skyrė dešimties taškų skirtumas, tačiau tai buvo viskas, ką svečiai dar galėjo padaryti ir „Grizzlies“ klubas iškovojo pergalę.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 22, Trevoras Ariza 19, Dwightas Howardas 12 (15 atk. kam.), Terrence‘as Jonesas 10, Ty Lawsonas 8.

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 26, Marcas Gasolis 16 (11 atk. kam., 11 rez. perd.), Mattas Barnesas 12, Mario Chalmersas 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
Wow Carteris isbego i aikste! Iskart idomesnis man tas nba :))

--
2015-11-21
Darbininkas
Na po truputi po truputi grizliai isibegeja pagaliau pliuse jau nes memphis yra rimta komanda su gera gynyba ir gerais dviem kontakto nebijanciais bigmenais, tik grizliams truksta tokiu geru metiku snaiperiu, o tada memphis butu dar pavojingesnis