Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Nesėkmę NBA pirmenybėse patyrė Atlantos „Hawks“ (9-6) ekipa, kuri išvykoje 97:106 (19:27, 23:30, 22:20, 33:32) nusileido Klivlando „Cavaliers“ (10-3) komandai.

Antrojo kėlinio viduryje iš rungtynių buvo išvarytas „Hawks“ strategas Mike‘as Budenholzeris. Jis vykstant žaidimui žengė ant parketo ir užkliuvo už teisėjo, kuris iškart treneriui skyrė techninę pražangą ir jį išvijo iš aikštės. Budenholzeris aiškino, jog jis tai padarė netyčia, tačiau tai jau buvo per vėlu.

„Cavaliers“ susitikime jau per pirmuosius du kėlinius susikrovė 15 taškų persvarą (57:42), o po ilgosios pertraukos varžovams neleido priartėti ir šventė užtikrintą pergalę.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausiai žaidė Kevinas Love‘as, kuris surinko 25 taškus bei pagerino savo asmeninį sezono rekordą.

„Cavaliers“: Kevinas Love‘as 25 (11 atk. kam.), LeBronas Jamesas 19 (11 atk. kam., 8 rez. perd.), J.R. Smithas 15 (4/12 trit.), Matthew Dellavedova 12.

„Hawks“: Kyle‘as Korveris ir Paulas Millsapas (11 atk. kam.) po 14, Thabo Sefolosha ir Jeffas Teague‘as po 13, Alas Horfordas 10 (10 atk. kam.).

Mike‘o Budenholzerio pražanga:

Gražiausi rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (6)
Per daug sau kartais leidžia NBA treneriai-jau ne pirmą kartą sugeba išeiti į aikštelę vykstant rungtynėms.Gal apsiramins po šito atvejo.