Jameso Hardeno skrydis Nuotr.: USA Today Sports – Scanpix
Kristapas Porzingis pagerino karjeros naudingumo rekordą Nuotr.: USA Today - Scanpix
Triumfuojantys Geraldas Greenas ir Goranas Dragičius Nuotr.: AP – Scanpix
Kristapo Porzingio ir Clinto Capelos kova dėl kamuolio Nuotr.: AP – Scanpix
„Kings“ stratego George'o Karlo ir Rajono Rondo „žaibas“ Nuotr.: AP – Scanpix

Kristapo Porzingio naudingumo rekordas ir pergalingai žygiuojanti Niujorko „Knicks“ komanda, Atlantos „Hawks“ stratego kuriozas, Dwyane'o Wade'o pasiekimas – tai ir daugiau – lapkričio 22-osios NBA pulse.

• Nuotraukas iš praėjusios nakties NBA rungtynių rasite fotogalerijoje.

Lapkričio 22-osios NBA pulsas

REZULTATYVIAI. Penkiolika tritaškių į Milvokio „Bucks“ klubo krepšį įmetę Indianos „Pacers“ krepšininkai pergalingame mače pelnė 123 taškus ir sužaidė vienas rezultatyvesnių rungtynių per pastaruosius sezonus.

123 taškai – daugiausia nuo 2013 metų vasario pabaigos, kada „Pacers“ į Niujorko „Knicks“ krepšį įmetė 125 taškus.

IŠVARĖ. Atlantos „Hawks“ vyriausiajam treneriui Mike'ui Budenholzeriui praėjusios nakties rungtynės su Klivlando „Cavaliers“ baigėsi dar antrojo kėlinio viduryje.

Kurioziškoje situacijoje atsidūręs strategas vykstant rungtynėms žengė ant parketo ir bandydamas kažką pasakyti teisėjui jį užkliudė. Arbitras iš karto sustabdė žaidimą bei „Hawks“ specialistui skyrė diskvalifikacinę pražangą.

„Jei ir buvo koks kontaktas, jis buvo 100 proc. netyčinis“, – po rungtynių sake Budenholzeris.

TOLIAU BE PERGALIŲ. Ketvirtojo kėlinio viduryje penkiais taškais pirmavę Filadelfijos „76ers“ krepšininkai per likusias kiek daugiau nei penkias minutes sugebėjo pelnyti vos du taškus, o tuo pasinaudojusi Majamio „Heat“ varžovus paliko be pergalių.

„76ers“ pralaimėjo visus 14 mačų, o įskaitant praėjusio sezono pabaigą, Filadelfijos klubas yra pralaimėjęs 24 kartus iš eilės.

TARP 50. 27 taškus į „76ers“ krepšį įmetęs ir „Heat“ į pergalę atvedęs Dwyane’as Wade’as prasibrovė tarp 50-ies rezultatyviausių visų laikų NBA krepšininkų. Prieš rungtynes 51-oje vietoje buvusi „Heat“ žvaigždė iš karto šoktelėjo per dvi pozicijas, aplenkdamas Dale’ą Ellisą (19,004 taškai) ir Reggie Theusą (19,015).

Wade’as savo sąskaitoje šiuo metu turi 19,017 taškus. Artimiausias jo varžovas Gailas Goodrichas, su 19,181 tašku esantis 48-oje pozicijoje.

REKORDAS. Susitikime su Hjustono „Rockets“ užtikrintai rungtyniavęs Niujorko „Knicks“ klubo naujokas Kristapas Porzingis per 36 minutes pelnė 24 taškus (6/9 dvitaškiai, 2/3 tritaškiai, 6/6 baudos), atkovojo 14 kamuolių, blokavo net 7 metimus ir surinkdamas 39 naudingumo balus sužaidė naudingiausią mačą debiutiniame NBA sezone.

Jo vedama „Knicks“ pirmą kartą nuo 2004 metų „Rockets“ įveikė jos pačios tvirtovėje.

PROGRESAS. „Rockets“ nugalėjusi „Knicks“ iškovojo ketvirtąją pergalę paeiliui ir šiuo metu savo sąskaitoje jau turi jas aštuonias. Žiūrint į praėjusį sezoną, Niujorko klubas aštuntąją pergalę įsirašė tik sausio pabaigoje, kuomet po prasto starto „Knicks“ pergalių ir pralaimėjimų santykis siekė 8-36.

ARTĖJA. San Antonijaus „Spurs“ pergalė prieš Memfio „Grizzlies“ treneriui Greggui Popovichui buvo 1,032-oji karjeroje.  66-erių specialistas daugiausiai pergalių NBA istorijoje pasiekusių trenerių sąraše sparčiai artėja prie aštuntoje vietoje esančio Ricko Adelmano, kuris yra pasiekęs 1,042 pergales.

PALAIKYMAS. Galingai Detroito „Pistons“ gretose rungtyniaujantis Andre Drummondas sulaukė išskirtinio klubo sirgalių palaikymo. Ketvirtojo kėlinio viduryje prie baudų metimų linijos stojusį aukštaūgį fanai lydėjo šūksniais „MVP! MVP!“.

• NBA statistikos lyderius rasite paspaudę čia.
  • Daugiau naujienų apie NBA rasite paspaudę čia.

Visi praėjusios nakties rezultatai:

San Antonio Spurs  Memphis Grizzlies 92-82 stat »
 Houston Rockets  New York Knicks 102-107 stat »
 Miami Heat  Philadelphia 76ers 96-91 stat »
 Detroit Pistons  Washington Wizards 95-97 stat »
 Cleveland Cavaliers  Atlanta Hawks 109-97 stat »
 Indiana Pacers  Milwaukee Bucks 123-86 stat »
 Orlando Magic  Sacramento Kings 91-97 stat »

Tomas
Porzingis Sabonį primena - trajakus meta, deda, kamuolius susirenka, tik gal pasų dar tokių neišmokęs kaip mūsų legenda
2015-11-22
artas
Ten Spahija, kuris ir Lrytą treniravo.
2015-11-22
Režisierius
love galetu susirast darba brazers srityje, vaidintu vesterno porno filmuose...
2015-11-22
Nutruko Drummono dvigubi dubliai, gaila.

--
2015-11-22
pagalbos.
Chebra, cia sita treneraka kur isvare ties 0:13 sec. po desine plikius kartai jis nera treniraves ulkerio? taprase eurolygoj labai jau matytas jis man