Nuotr.: ITAR-TASS – Scanpix
Nuotr. ITAR-TASS – Scanpix

Ispanijos pirmenybėse ir toliau nesėkmingai rungtyniauja Mindaugo Kuzminsko atstovaujama Malagos „Unicaja“ (3-4). Šįkart ji išvykoje 79:82 (22:16, 16:17, 19:22, 22:27) nusileido Andoros „River“ (3-4) ekipai.

Antrajame kėlinyje „Unicaja“ buvo įgijusi 11 taškų persvarą (35:24), tačiau Andoros klubas jį sumažino, o trečiajame kėlinyje ir išlygino rezultatą.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje į priekį išsiveržusi „River“ Malagos ekipai persverti rezultatą nebeleido. Prasidėjus paskutinei mačo minutei Andoros krepšininkai įgijo 5 taškų persvarą, o vėliau taikliai metė baudas ir šventė pergalę 80:77.

Pralaimėtojams Kuzminskas per 20 minučių surinko 7 taškus (2/4 dvit., 1/2 trit.), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir surinko 7 naudingumo balus.

„River“: Danielis Clarkas 17, Giorgi Šermadinis 15 (10 atk. kam.), Davidas Navarro 14, Vojdanas Stajanovskis 13.

„Unicaja“: Nemanja Nedovičius 15 (6/6 baudos), Richardas Hendrixas (2/6 baudos) ir Willas Thomasas (7 atk. kam.) po 12, Franas Vazquezas 10.

Atrinkti (0) Visi (2)
Krenta Unicaja forma...

--
2015-11-22
pas kuzminska gynyba tai panasi,kaip to is NBA Marcelo Huertas....:PPP kas norejo tas ejo kaip pro stovinti per ji