Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Ispanijos krepšinio čempionate sėkmingus pasirodymus sekmadienio vakarą surengė krepšininkai iš Lietuvos, o jų atstovaujamos komandos šventė pergales.

Madrido „Real“ (6-1) su Jonu Mačiuliu išvykoje 79:69 (19:12, 17:12, 25:20, 18:25) įveikė Badalonos „Joventut“ (5-2) krepšininkus.

Mačiulis per 25 minutes pelnė 5 taškus (1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus ir kartą prasižengė.

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Obradoiro „Rio Natura Monbus“ (4-3) komanda namuose 73:71 (21:13, 18:24, 19:13, 15:21) palaužė pirmenybių autsaiderius Madrido „Estudientes“ (1-6) krepšininkus.

27 minutes aikštelėje praleidęs Bendžius surinko 12 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/5 baudos), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

Tuo tarpu Manresos ICL (3-4) komanda, kurios marškinėlius vilki Marius Grigonis, savo žiūrovų akivaizdoje 77:69 (21:17, 20:17, 15:23, 21:12) nukovė Mursijos UCAM (2-5) klubą.

Grigonis per 28 minutes prie pergalės pridėjo 11 taškų (0/2 dvitaškiai, 2/3, 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus pažeidė taisykles.