Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Ispanijos krepšinio čempionate sėkmingus pasirodymus sekmadienio vakarą surengė krepšininkai iš Lietuvos, o jų atstovaujamos komandos šventė pergales.

Madrido „Real“ (6-1) su Jonu Mačiuliu išvykoje 79:69 (19:12, 17:12, 25:20, 18:25) įveikė Badalonos „Joventut“ (5-2) krepšininkus.

Mačiulis per 25 minutes pelnė 5 taškus (1/3 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus ir kartą prasižengė.

Eimanto Bendžiaus atstovaujama Obradoiro „Rio Natura Monbus“ (4-3) komanda namuose 73:71 (21:13, 18:24, 19:13, 15:21) palaužė pirmenybių autsaiderius Madrido „Estudientes“ (1-6) krepšininkus.

27 minutes aikštelėje praleidęs Bendžius surinko 12 taškų (1/3 dvitaškiai, 2/5 tritaškiai, 4/5 baudos), sugriebė 2 atšokusius kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir blokavo varžovo metimą.

Tuo tarpu Manresos ICL (3-4) komanda, kurios marškinėlius vilki Marius Grigonis, savo žiūrovų akivaizdoje 77:69 (21:17, 20:17, 15:23, 21:12) nukovė Mursijos UCAM (2-5) klubą.

Grigonis per 28 minutes prie pergalės pridėjo 11 taškų (0/2 dvitaškiai, 2/3, 5/6 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir 3 kartus pažeidė taisykles.

Atrinkti (0) Visi (7)
Artistas
Gal Bendžius jau pasveiko nuo Lietuvos Ryto sindromo. Paskutinius penkis metus kai žaidėjai ateina į LR, pradeda blogiau žaisti. O kai išeina pradeda geriau žaisti...
2015-11-23
to djgaffer
Kam ji imt i rinktine jeigu ant parketo 35 min vistiek laikys nuostabu SG Seibuti kuris nesugeba is 3pt pataikyt.
2015-11-23
+1
Labiausiai džiugina Grigonis-pastoviai demonstruoja stabilius rezultatas ir išvenįa rimtesnių duobių.Į rinktinės kandidatų sąrašą tikrai turėtų būti įtrauktas.

--
2015-11-23
+1
grigoni i žalgiri vietoj pociaus
2015-11-23
Andrius tu visai nuciuozes ar kas tau? Eis tau grigonis i kazkokius mazeikius is ispanijos? Sneketum apie ryta ar zalgiri tai suprasciau

--
2015-11-23
-1
Jai kitąmet Mazeikiai pateks į lkl būtinai reikia pakviesti grigoni ir duoti neterminuotą sutartį.

--
2015-11-22
-1
5 taškai mačiulio tai solidu? šaiposi iš maironio toks talentas o pudomas jam nedelsiant reikia keltis kitur.

labai skaudu kad ryto vadovai neįžvelgė potencialo ar tiesiog nenorėjo bendžiaus. puikus rezultatus rodo manau jis neka prastesnis nei giedraitis

o grigonis senai tapo savas ispanijoje. butiniu butiniausiai reikes i rinktine kviesti