Nuotr.: Twitter
Nuotr. Twitter

Sėkmingai NCAA sezoną pradėjusios ir penktąją pergalę iš eilės pasiekusios Pietų Karolinos „Gamecocks“ (5-0) komandos su dviem lietuviais startas pažymėtas pirmuoju trofėju.

Laimonas Chatkevičius ir Mindaugas Kačinas kartu surinko 28 taškus, o jų vedama „Gamecocks“ „Paradise Jam“ turnyro finale 83:75 (38:29, 45:46) įveikė Tulsos „Golden Hurricane“ (4-1) ir tapo varžybų nugalėtoja.

Chatkevičius per 27 minutes pelnė 17 taškų (5/9 dvitaškiai, 1/1 tritaškiai, 4/4 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, blokavo 1 metimą bei 4 sykius prasižengė.

Tuo metu Kačinas rungtyniavo 32 minutes, per kurias surinko 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/2 tritaškiai, 2/4 baudos), atkovojo 8 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 2 kartus prasižengė.

Naudingiausiu turnyro krepšininku buvo pripažintas „Gamecocks“ atstovas Sindariusas Thornwellas, o lietuvis Kačinas buvo įtrauktas į simbolinį varžybų penketuką.

„Gamecocks“: Laimonas Chatkevičius 17, Michaelas Carrera 16 (9 atk. kam.), Sindariusas Thornwellas 16, Duane'as Notice'as 11, Mindaugas Kačinas 11.

„Golden Hurricane“: Shaquille'as Harrisonas 20, Jamesas Woodardas 18, Marquelas Curtisas 11.