Travisas Baderis ieško atakos tęsinių Nuotr.: BasketNews.lt
D'oras Fischeris baigia ataką dėjimu Nuotr.: BasketNews.lt
„Neptūno“ fanai Nuotr.: BasketNews.lt
Martynas Mažeika ieško kelių link krepšio Nuotr.: BasketNews.lt
Donta Smithas atakuoja krepšį Nuotr.: BasketNews.lt

Klaipėdos „Neptūnas“ (4-3) iššvaistė 19 taškų persvarą ir aidint finalinei rungtynių sirenai stebėjo, kaip varžovų mestas kamuolys šokinėja lanko. Metimas tikslo nepasiekė ir svarbią pergalę iškovoję klaipėdiečiai priartėjo prie kito Europos taurės turnyro etapo.

F grupės rungtynėse klaipėdiečiai savo aikštėje 87:85 (27:16, 24:21, 17:21, 19:27) palaužė Jeruzalės „Hapoel“ (2-5) ir žengė didelį žingsnį link antrojo varžybų etapo.

Travis  Bader
PTS 16 | REB 5 | ST 1
„Neptūnas“ antrame kėlinyje vienu metu pirmavo net 19 taškų persvara, o didžiąją dalį antrosios rungtynių pusės turėjo dviženklį pranašumą. Visgi „Neptūno“ situacija pradėjo drebėti trečiojo kėlinio pabaigoje – „Hapoel“ pelnė 8 taškus iš eilės ir sumažino savo atsilikimą iki dešimties taškų (68:58).

Aikštės šeimininkų pranašumas dar labiau sumenko po Donta Smitho dvitaškio ir iš „Neptūno“ persvaros liko tik 7 taškai (71:64). Vėliau Dainiaus Adomaičio auklėtiniai pataikė kelis sudėtingus metimus ir kiek atitrūko, tačiau netrukus „Hapoel“ dar kartą spurtavo ir tas pats Smithas sumažino skirtumą iki trijų taškų (80:77).

Prasidėjus paskutinei rungtynių minutei, įtampa aikštėje pasiekė aukščiausią tašką. Svečiai pataikė dvitaškį, tačiau neleistinai sustabdytas Danielis Ewingas šaltakraujiškai sumetė baudos metimus (84:79).

Netrukus Smithas pelnė lengvus taškus iš po krepšio, o Martynas Mažeika nesugebėjo laiku grąžinti kamuolį į aikštelę, taip suteikdamas žaidimo skonį pajutusiems svečiams dar vieną šansą (84:81).

„Neptūnas“ netikėtai nutarė prasižengti prieš Rowlandą, o taisykles pažeidęs Klaipėdos klubo lyderis Ewingas paliko aikštelę dėl pražangų limito. Rowlandas tuo pasinaudojo ir sumetė abu baudų metimus, taip sumažindamas savo komandos atsilikimą iki minimumo (83:84).

Vėliau prie baudų metimų linijos stojęs Zavackas pasinaudojo tik vienu mėginimu iš dviejų ir „Hapoel“ krepšininkai turėjo šansą bent išlyginti rezultatą (87:85). Tačiau lemiamos atakos metu tiek Rowlando, tiek ir Janningo metimai skriejo pro šalį ir uostamiesčio ekipa šventė sudėtingą pergalę.

Po šios pergalės „Neptūnas“ sustiprino savo galimybes prasibrauti į kitą etapą. Ketvirtąją pergalę F grupėje iškovoję Dainiaus Adomaičio auklėtiniai laikinai kyla į trečiąją turnyrinės lentelės vietą, o „Hapoel“ klubas su dvejomis pergalėmis toliau tenkinsis penktąja pozicija.

„Neptūnas“: Danielis Ewingas 20, Travisas Baderis 16, Jerai Grantas 15, Donatas Zavackas 11, Martynas Mažeika 10.

„Hapoel“: D'oras Fisheris 26, Earlas Rowlandas 19 (6 rez. perd.), Donta Smithas 13, Mattas Janningas 12.

Atrinkti (0) Visi (77)
VaidasKLPSu chebra galvojom eit ne eit i sia rungtynes, vis gi nusprendem nueit,is rungtyniu eigos pasirodo kad neprasovem. po dvieju keliniu sedejom galvojom jau viskas pergale musu, bet pasirodo kad klydom. rungtynes gavosi savotiskas finalas, labai grazios, svarbiausia kad vis gi Neptunas ispelese sia savo laimetas ir po to po pertraukos lyg ir pralaimetas rungtynes :D Su pergale Klaipeda!!!

durneli, koks tu neptuno fanas, kai rytui i sikna galva sukises :D
2015-11-25
-2
to laimejo kad
Tai visi laimi tik tode, kad pas varzovus prastesne gynyba ir del to daugiau imeta bent 1 tasku. Naujiena prasom!
2015-11-24
+2
Jo
Neptunas Juru Dievas - ne geltonoji spauda ir ne makulatura!
2015-11-24
-2
OK
Gera naujiena daugumai komentatoriu: rytoj bus tavezta smelio i kiema, nereiks zaisti tarp katinu kakuciu, galesit pailseti nuo trolinimo kiomentaruose :)