Paaiškėjo Rusijos taurės finalininkės. Pirmadienį (04.23) pusfinalio barjerą be didesnio vargo perkopė Antano Sireikos treniruojamas „lietuviškasis“ Kazanės „Uniks“ klubas, kuris 88:63 (19:16, 32:17, 22:14, 15:16) sutriuškino Maskvos srities „Dinamo“ krepšininkus.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo maskviečiai, kurie sužaidus 3 minutes buvo priekyje 5 taškų skirtumu (7:2), tačiau jau antrojo kėlinio viduryje Sireikos auklėtiniai įgijo solidžią 11 taškų persvarą (37:26).

Po ilgosios pertraukos „Uniks“ tik dar labiau padidino savo pranašumą ir iškovojo triuškinančią pergalę bei pateko į Rusijos taurės finalą.

Nugalėtojams Kšištofas Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 19 taškų (3/7 dvitaškių, 1/1 tritaškio, 10/11 baudų), atkovojo 7 atšokusius kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 varžovų metimus, išprovokavo 9 varžovų pražangas, tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Saulius Štombergas per 23 aikštėje praleistas minutes surinko 7 taškus (2/3 dvitaškių, 1/3 tritaškių), atkovojo 1 atšokusį kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei sykį prasižengė.

Darjušas Lavrinovičius rungtynes pradėjęs startiniame penkete per 6 minutes pelnė 2 taškus (0/1 dvitaškio, 2/2 baudų), atkovojo 1 atšokusį kamuolį ir sykį prasižengė.

[image=7377 left]Pralaimėjusiems Giedrius Gustas per 32 minutes pelnė 13 taškų (4/7 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/4 baudų), atliko 1 rezultatyvų perdavimą, perėmė 3 kamuolius, tačiau aikštę paliko surinkęs 5 asmenines pražangas.

„Uniks“: Sergėjus Čikalkinas 20, Kšištofas Lavrinovičius 19, Jerry McCuloughas 14, Yahoras Mesčarakovas 8 (12 atk. kam.).

„Dinamo“: Giedrius Gustas 13, Nikolajus Padius 13, Fedoras Likholitovas 9, Sergėjus Demečkinas 9.

Kitame pusfinalyje nesunkią pergalę iškovojo ir Maskvos CSKA krepšininkai. Jie 75:56 (19:19, 17:12, 20:10, 19:15) nugalėjo Maskvos „Dinamo“ ekipą.

Po dviejų kėlinių komandas skyrė tik 5 taškai (36:31), tačiau trečiąjį ketvirtį CSKA pradėjo spurtu 11:2 ir įgijo solidžią 14 taškų persvarą (47:33), kurią per likusį rungtynių laiką tik dar labiau padidino ir iškovojo įtikinamą pergalę.

CSKA: Trajanas Langdonas 16, Davidas Andersenas 13, Matjažas Smodišas 12, Johnas Robertas Holdenas 11.

„Dinamo“: Lazaros Papadoupoulos 15 (8 atk. kam.), Dimitrijus Domani 9, Sergėjus Bykovas 8, Sergėjus Monia 7.