Aurimas Jasilionis diriguoja komandai Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Deividas Gailius per rungtynes su „Olaj“ Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Deividas Gailius užsigavo petį Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nicolas Laprovittola atakuoja krepšį Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
„Lietuvos ryto“ strategas Aurimas Jasilionis Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Vilniaus „Lietuvos rytas“ kelioms sekundėms patikėjo, kad išlygino rezultatą ir išplėš pratęsimą. Netrukus jiems teko skaudžiai nusivilti.

Europos taurės rungtynėse vilniečiai savo aikštėje 98:99 nusileido Solnoko „Olaj“ ir patyrė penktą nesėkmę šiose varžybose, ketvirtą iš jų savo aikštėje.

Iki ketvirto kėlinio pabaigos likus žaisti 9 sekundes Nicolas Laprovittola pataikė iš toli, tačiau buvo įskaityti 2, o ne 3 taškai. Visi „Lietuvos ryto“ komandoje pagalvojo, kad buvo pataikytas tritaškis, o kai apsižiūrėjo, buvo per vėlu.

„Visi galvojo, kad įmetė tritaškį. Turbūt ir jūs galvojote, kad įmetė tritaškį, – žurnalistams po dvikovos sakė Gediminas Orelikas. – Dėl to ir buvo didelis nesusipratimas. Galvojome, kad rezultatas lygus ir nenorėjome prasižengti. Apsigynę pamatėme, kad 98 taškai.“

Kada tiksliai buvo pastebėta, kad pataikyta per vėlai?

„Kai veržėsi po krepšiu ir buvo likusius pora sekundžių, – atsakė Orelikas. – Mes nuo suolo irgi žiūrime kaip apsiginti, į švieslentę nežiūrime. Matėme, tik kad įmetė iš toli.“

Teisėjai jau po rungtynių peržvelgė metimo pakartojimą ir tik patvirtino savo ankstesnį sprendimą įskaityti 2 taškus.

„Lietuvos rytas“ dar iki tol turėjo daugybę problemų. „Olaj“, viena prasčiausiai puolančių Europos taurės komandų, dar 29-ąją minutę perkopė savo 73 taškų vidurkį.

Vengrai pataikė 13 tritaškių ir laimėjo nepaisant to, kad suklydo 20 kartų.

„Jie stebuklingai pataikė pirmoje mačo pusėje. Antroje mažiau. O paskui mes neperlauždavome rungtynių – priartėjame iki 4 taškų, tada vėl 8 taškai pasidaro. Taip ir tampėmės“, – komentavo Orelikas.

Atrinkti (0) Visi (3)
ARMIDidžiausias nesusipratimas tai yra aplamai LRyto žaidimas šį sezoną. Tokio dar nemačiau niekada per klubo istoriją

Kokia istorija ??
2015-11-25
+1
2015-11-25
-2
alerikas tavo gynyba nesusipratimas pralaimėjimas tai tendencijas ir kryptingai dėl jo buvo dirbta