Nuotr.: LaPresse - Scanpix
Nuotr. LaPresse - Scanpix

Pirmąją pergalę po dviejų pralaimėjimų paeiliui Europos taurės turnyre iškovojo Darjušo Lavrinovičiaus ir Rimanto Kaukėno atstovaujama Emilijos Redžo „Grissin Bon“ (4-3) komanda, kuri namuose 74:71 (18:13, 11:25, 20:14, 25:19) įveikė Berlyno ALBA (4-3) žaidėjus.

Lavrinovičius per 26 minutes pelnė 8 taškus (1/3 dvitaškiai, 0/2 tritaškiai, 6/8 baudos), atkovojo 3 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, 1 kartą suklydo, 4 sykius prasižengė ir surinko 8 naudingumo balus.

Tuo metu Kaukėnas aikštėje praleido 22 minutes, per kurias pasižymėjo 5 taškais (1/1 dvitaškiai, 0/3 tritaškiai, 3/3 baudos), atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, išnaudojo pražangų limitą ir surinko 6 naudingumo balus.

ALBA gretose žaidžiantis buvęs žalgirietis Willas Cherry ant parketo praleido 26 minutes, pelnė 11 taškų (4/5 dvitaškiai, 1/5 tritaškiai, 0/2 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 4 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, po 3 kartus suklydo bei prasižengė ir surinko 13 naudingumo balų.

„Grissin Bon“: Pietro Aradori 22, Andrea De Nicolao 12, Vladimiras Veremejenka 9, Amedeo Della Valle 9.

ALBA: Elmedinas Kikanovičius 17, Tayloras Jordanas 16, Krešimiras Lončaras 10, Willas Cherry 11.