Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Hjustono „Rockets“ (5-10) ir toliau nerando sėkmingo žaidimo recepto. Šįkart ji namuose 93:102 (24:28, 29:28, 24:26, 16:20) nusileido Memfio „Grizzlies“ (9-7) krepšininkams.

Lemiamo ketvirčio pradžioje „Rockets“ atsilikinėjo tik 3 taškų skirtumu (79:82), bet 6 taškus pelnę „Grizzlies“ įgijo saugesnį pranašumą (88:79).

Jeff  Green
PTS 20 | REB 7 | AS 1 | ST 1
Įpusėjus kėliniui vaizdas aikštėje nesikeitė (92:82), o likus 2 minutėms „Grizzlies“ įgijo rekordinę 13 taškų persvarą (98:85) ir šventė užtikrintą pergalę.

„Rockets“ ekipos neišgelbėjo ir rezultatyviai žaidęs Jamesas Hardenas. Jis per 41 minutę pelnė 40 taškų (7/10 dvit., 5/9 trit., 11/11 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 3 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus ir surinko 40 naudingumo balų.

„Rockets“: Jamesas Hardenas 40 (5/9 trit., 11/11 baudos, 40 naud. bal.), Jasonas Terry 13, Dwightas Howardas 12 (5 atk. kam.), Trevoras Ariza 8 (12 atk. kam.).

„Grizzlies“: Jeffas Greenas 20 (7 atk. kam., 10/10 baudos), Mike‘as Conley 19 (5 rez. perd.), Courtney Lee 17, Mattas Barnesas 13 (8 atk. kam.).

Jameso Hardeno tritaškis paskutinę sekundę:

Gražiausi rungtynių epizodai:

Atrinkti (0) Visi (5)
Nugara susivares jam viskas seniausiai po 2-3 rungtynes palosia ir vel poilsis, motiejunui ir tokia pat man rodos nugaros trauma buvo tikekimes nebus taip