Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

Iki mačo pabaigos likus mažiau nei dvejoms minutėms Milvokio „Bucks“ treneris išmušė kamuolį iš teisėjo rankų ir taip baigė savo rungtynes.

Įniršęs treneris dar ilgai norėjo aiškintis su teisėju, tačiau jį sustabdė būrys „Bucks“ krepšininkų. Kiddas supyko, nes teisėjai prieš jo auklėtinį Giannį Antetokounmpo nesušvilpė pražangos.

„Mes diskutavome ir teisėjas man skyrė techninę pražangą. Nuo tos akimirkos aš norėjau apginti savo auklėtinius. Varžovai prieš mus prasiženginėdavo, o švilpukai tylėdavo“, – po mačo teigė Kiddas.

Kiddo treniruojama „Bucks“ (6-9) rezultatyviose rungtynėse namuose 118:129 (33:40, 33:29, 26:27, 26:33) nusileido Sakramento „Kings“ (6-10) ekipai.

Rudy  Gay
PTS 36 | REB 5 | AS 2 | ST 1 | BS 1
„Kings“ ekipai pasiekti pergalę nesutrukdė ir tai, jog ant parketo pasirodė vos 8 žaidėjai. Skaudžiausia netektis – DeMarcusas Cousinsas, kuris nežaidė dėl nugaros ir kojos skausmų.

Sakramento komandą į pergalę vedė Rudy Gay, kuris per 36 minutes pelnė 36 taškus (12/16 dvit., 2/5 trit., 8/9 baudos) ir atkovojo 5 kamuolius.

„Bucks“: Giannis Antetokounmpo (5 atk. kam.) ir Khrisas Middletonas (5/8 trit., 6 rez. perd.) po 21, Johnas Hensonas 15 (11 atk. kam.), Jerrydas Baylessas 13 (3/4 trit.).

„Kings“: Rudy Gay 36 (12/16 dvit., 8/9 baudos), Omri Casspi 19 (7 atk. kam.), Darrenas Collinsonas 18, Marco Belinelli 17.