Nuotr.: AFP-Scanpix
Nuotr. AFP-Scanpix

Zagrebo „Cedevita“ (4-3) sustiprino savo viltis patekti į Top 16 etapą. Kroatijos klubas svečiuose 78:69 (20:18, 28:21, 15:12, 15:18) sugebėjo palaužti Limožo CSP (2-5) pranašumą.

Luka  Babic
PTS 19 | REB 6 | AS 2 | ST 2
Rungtynių eigą į savo pusę „Cedevita“ persvėrė jau per antrąjį kėlinį. Sėkmingai puolime rungtyniavę svečiai jau pačioje ketvirčio pradžioje ėmė tolti nuo šeimininkų – Zagrebo klubas spurtavo 13:3 ir akimirksniu įgijo dešimties taškų persvarą (33:23).

Kiek vėliau Limožo klubas dar mėgino grįžti į rungtynes, tačiau jų likimas jau buvo nulemtas ir Jameso White'o tolimas metimas padidino „Cedevita“ atotrūkį iki rekordinio (47:63).

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje intriga atgimė – po Leo Westermano ir Ali Traore išpuolių Kroatijos ekipos persvara pavojingai aptirpo (67:73).

Vis tik svečiai sugebėjo laiku stabilizuoti pakrikusį savo žaidimą ir Luka Babičiui bei Jacobui Pullenui pelnius taškus, „Cedevita“ išsaugojo savo pranašumą ir iškovojo itin reikalingą pergalę.

CSP: Heiko Schaffartzikas 17, Yakoubu Diawara 13, Leo Westermanas 10.

„Cedevita“: Luka Babičius 19, Miro Bilanas ir Franko Arapovičius po 10.