Nuotr.: Fotodiena.lt/E.Blaževičius
Nuotr. Fotodiena.lt/E.Blaževičius

Šešis pralaimėjimus iš eilės Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) patyrę Panevėžio „Lietkabelio“ (3-12) dubleriai sugrįžo į pergalių kelią.

Dviženklį deficitą panaikinę Gintaro Leonavičiaus auklėtiniai savo žiūrovų akivaizdoje 71:64 (17:23, 13:16, 20:14, 21:11) palaužė čempionų titulą ginančius Klaipėdos „Naftos-Uni-Akvaservio“ (7-8) žaidėjus ir įsirašė trečiąją pergalę šį sezoną.

Paskutinį kartą panevėžiečiai buvo laimėję spalio pabaigoje, kada išvykoje laimėjo prieš Molėtų „Ežerūną-Karį“.

Trečiojo kėlinio viduryje po penkių svečių taškų iš eilės jie pirmavo užtikrintai – 50:35, tačiau tada aikštės šeimininkai surengė įspūdingą spurtą 17:4 ir ketvirtojo ketvirčio pradžioje pavijo varžovus (54:52).

Prieš prasidedant paskutinei kėlinio minutei, rezultatas buvo lygus – 64:64. Tuomet Gediminas Žalalis pataikė dvitaškį, kitoje aikštės pusėje Keburys prametė tritaškį ir svečiai greitai prasižengė prieš Simoną Slivką.

Jis prie baudų metimų linijos neklydo (68:64) ir nutiesė „Lietkabeliui-2“ kelią į pergalę.

„Lietkabelis-2“: Audrius Stašaitis 22, Gediminas Žalalis 17 (7/17 metimai, 10 atk. kam.), Simonas Slivka 9.

„Nafta-Uni-Akvaservis“: Rytis Biliartas 12 (14 atk. kam.), Viktoras Chodosovskis 12, Laurynas Beliauskas 9, Erikas Kubilius 9, Raidas Nacius 8.