Nuotr.: E.Jurgilevič
Nuotr. E.Jurgilevič

Šakių „Vyčio“ (9-6) komanda Nacionalinės krepšinio lygos (NKL) rungtynėse antrą kartą šį sezoną įveikė Molėtų „Ežerūno-Kario“ (5-12) ekipą. Nerijaus Zabarausko auklėtiniai pergalę namuose iškovojo rezultatu 88:64 (27:12, 18:14, 26:22, 17:16).

„Vyčio“ komanda veržtis į priekį pradėjo nuo pat mačo pradžios (10:3), tačiau svečiai taip pat neleido šakiškiams atitrūkti – 11:14. Tritaškiai leido „Vyčiui“ įgauti dviženklę persvarą (22:12) ir skirtumas tarp ekipų vis augo – 27:12. „Ežerūnui-Kariui“ sunkiai sekėsi mažinti deficitą, kuris po dviejų kėlinių siekė 19 taškų – 26:45.

„Vytis“ ir po didžiosios pertraukos taikliai šaudė tolimus šūvius (56:34), o molėtiškiai toliau ženkliai atsiliko – 48:71. Per paskutinį kėlinį „Ežerūnas-Karys“ nebeišsigelbėjo, tad pranašumą įrodęs „Vytis“ laimėjo mačą 88:64.

„Vytis“: Paulius Beliavičius 15, Ernestas Serkevičius (4/4 dvit.) ir Dovydas Redikas po 13, Aurimas Birgelis 11, Marijus Užupis 10, Martynas Pacevičius 9, Dominykas Domarkas 8.

„Ežerūnas-Karys“: Rolandas Ambrulaitis (7 atk. kam.) ir Edgaras Sosnovskis (7 atk. kam.) – po 14, Eimantas Narušis 11.