Nuotr.: Elžbieta Jurgilevič
Nuotr. Elžbieta Jurgilevič

Šeštą pergalę per paskutines septynerias rungtynes iškovojo Vilniaus „Perlas-MRU“ (8-7). Mindaugo Sakalausko treniruojama ekipa penktadienį savo aikštėje 92:86 (21:21, 25:16, 19:18, 27:31) susitvarkė su Raseinių „Rasų“ (4-11) komanda.

Nuo antrojo kėlinio pirmavę vilniečiai neleido varžovams pagalvoti apie pergalę. Ketvirtajame kėlinyje „Rasai“ dar buvo priartėję iki 78:82, tačiau tada Domantas Pipiras pelnė 2 taškus, Remigijus Sugintas pridėjo dvi baudas ir skirtumas tarp komandų vėl tapo solidesnis.

Dar prieš mėnesį turnyrinės lentelės apačioje buvusi Vilniaus ekipa po šios pergalės pakilo į šeštąją poziciją. Tuo metu „Rasai“ žengia priešpaskutiniai, trylikti.

„Perlas-MRU“: Domantas Pipiras 19 (9 atk. kam.), Gytis Brazauskas 16, Tautvydas Pipiras 15, Tomas Galeckas (8 rez. perd.) ir Remigijus Sugintas po 10.

„Rasai“: Darius Gricius 17, Gabrielis Motonas 15, Augustinas Jankaitis 14, Edvinas šeškus 13, Airidas Giedraitis 12, Valdemaras Savostjanovas 11.

Atrinkti (0) Visi (2)
Na pagal kiekvienas rungtynes atliekamus perdavimus tai Galeckas tikrai gerai atrodo :)