Nuotr.: RIA-Novosti – Scanpix
Nuotr. RIA-Novosti – Scanpix

James  Feldeine
PTS 17 | REB 7 | AS 3 | ST 2
Visas rungtynes pirmavusi Atėnų „Panathinaikos“ (3-4) iššvaistė dviženklį pranašumą, tačiau pergalės iš rankų nepaleido. Nickas Calathesas pataikė svarbų tritaškį ketvirto kėlinio pabaigoje ir jo atstovaujama Graikijos ekipa išvykoje 69:66 (21:9, 15:14, 14:18, 19:25) įveikė Izmiro „Pinar Karšiyaka“ (2-5).

Ši „Panathinaikos“ pergalė reiškia tai, kad Kauno „Žalgiris“ jau kitą savaitę gali užsitikrinti vietą „Top 16“ etape. Kauniečiams tereikės savo aikštėje įveikti „Pinar Karšiyaka“ komandą.

Dar trečio kėlinio pabaigoje „Panathinaikos“ pirmavo dviženkliu pranašumu (46:35), tačiau audringai žiūrovų palaikomi Izmiro krepšininkai paskutiniame ketvirtyje kilo į šturmą ir, prasidėjus priešpaskutinei rungtynių minutei, po Justino Carterio tritaškio išlygino rezultatą – 64:64.

Turkai po to turėjo net dvi progas rezultatą persverti, bet iš pradžių nepataikė Carteris, o paskui prametė iš Canas Altintigas.

Kitoje atakoje Calathesas liko laisvas prie tritaškio linijos ir, likus žaisti 41 sekundę, smeigė taiklų tritaškį, o po jo rankomis pademonstravo, kad žiūrovai turėtų užtilti.

Po minutės pertraukėlės Jamesas Gistas blokavo Muhammedo Baygulo metimą, o baudas pataikęs Jamesas Feldeine'as įtvirtino „Panathinaikos“ pergalę.

„Pinar Karšiyaka“: Coltonas Iversonas 14, Canas Altintigas 12, Justinas Carteris 11.

„Panathinaikos“: Jamesas Feldeine'as 17, Jamesas Gistas 14, Miroslavas Raduljica 11, Nickas Calathesas 10.

Atrinkti (0) Visi (12)
Blogiau yra kita - jei gauna nuo turkų nebeturi praktiškai jokių šansų net išlošę prieš Panatinaikosą
2015-11-28
Iškrypelis
vakar parurinau svarinska per užpakali :)

--
2015-11-28
+1
Iškrypelis
Vakar parurinau svarinska per užpakali :)

--
2015-11-28
+1
tiesa
Spjaudosi kaip kiaulės vieni ant kitų Žalgirio , L . Ryto ar kitų LKL klubų fanai , o klubų rezultatai tarptautinėse varžybose kasmet prastėja . Geriau tą neigiamą energiją panaudoti išaiškinant šio reiškinio kaltininkus .
2015-11-28
tiesa
2015-11-28
norečiau sužinotiO ar galima butu laikyti,kad Lokomotyvas šendien "eilini karta žagino" ir "dave pliucha" locheliu komandai iš gaidžiu miesto?--parašyta iš mobiliesiems telefonams pritaikytos svetainės versijos m.basketnews.lt

Papasakok iskrypeli kaip tavo raudona skudura zagina visos kibiro siuksles ar jau labai greit pamirst kandonas
2015-11-28
+1
norečiau sužinoti
O ar galima butu laikyti,kad Lokomotyvas šendien "eilini karta žagino" ir "dave pliucha" locheliu komandai iš gaidžiu miesto?

--
2015-11-28
-2
audrinas29siaip nelabai.. jei laimi pries Izmira, o po to 2 gauna.. Izmiras dvi laimi.. gali buti kad PAO, ZAL ir turkai tures po lygiai pergaliu… ar tada ziures tasku skirtuma? jei neziures tai gali buti Out..

Tada ziures i tarpusavio rungtynes, o ten Izmiras gavo abi nuo pao ir nuo zalgirio.