Nuotr.: LaPresse
Nuotr. LaPresse

Nicolo  Melli
PTS 7 | REB 12 | AS 2 | BS 4
Po ilgosios pertraukos iniciatyvą į savo rankas perėmę Bambergo „Brose Baskets“ (4-3) krepšininkai įsirašė pergalę Turkijoje.

Septintojo Eurolygos turo rungtynėse vokiečiai 65:54 (17:17, 15:12, 18:12, 15:13) nugalėjo Stambulo „Darussafaka“ (3-4) ekipą.

Pirmojoje mačo dalyje komandos žaidė taškas į tašką, o svečiai į priekį bėgti pradėjo trečiojo kėlinio pabaigoje spurtavę 7:0 ir įgiję dviženklę persvarą 50:39.

Bambergo klubas ketvirtojo kėlinio pradžioje dar labiau padidino savo pranašumą (54:41) ir nebepaleido mačo kontrolės iki rungtynių pabaigos.

Kovą dėl atšokusių kamuolių 47:37 laimėję svečiai užtikrintai sužaidė paskutines susitikimo minutes ir šventė pergalę, kurios dėka jie užsitikrino vietą „Top 16“ etape.

„Darussafaka“: Jamonas Gordonas 13, Marcusas Slaughteris 12, Milko Bjelica 10, Furkanas Aldemiras 5.

„Brose Baskets“: Danielis Theisas 13 (6 atk. kam.), Bradley Wanamakeris 11, Patrickas Heckmanas 9, Eliasas Harrisas 8.