Nuotr.: LMKL
Nuotr. LMKL

Pirmąją pergalę šiame Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezone iškovojo Šiaulių „Šiaulių-Universiteto“ (1-8) ekipa, kuri svečiuose 57:54 (16:10, 17:8, 13:15, 11:21) pranoko Kauno „Aistes-LSU“ (2-7).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šiaulietės, kurios sužaidus kiek daugiau nei 3 minutes, turėjo 5 taškų pranašumą – 7:2. Po Silvijos Kuodienės taiklaus tolimo metimo, viešnios susikrovė ir dviženklį pranašumą – 14:4. Ketvirčio pabaigoje „Aistės-LSU“ atsilikimą kiek sumažino, tačiau priekyje ir toliau buvo Šiaulių ekipa – 16:10.

Antrąjį kėlinį spurtu 9:0 pradėjo „Šiaulių-Universiteto“ komanda ir padidino savo pranašumą iki 15 taškų – 25:10. Visą ketvirtį šiaulietės varžovių arčiau neprisileido ir išlaikė 13 – 17 taškų persvarą. Kaunietės per kėlinį pelnė vos 8 taškus, o prieš ilgąją pertrauką šiaulietės turėjo įtikinamą pranašumą – 33:18.

Po didžiosios pertraukos, sužaidus 4 minutes, „Aistėms-LSU“ pavyko deficitą sušvelninti iki 7 taškų – 26:33. Tačiau šiaulietės ir vėl šovė į priekį bei padvigubino turėtą persvarą (43:29), o prieš paskutinį ketvirtyje pirmavo – 46:33.

Paskutiniame kėlinyje į lemiamą šturmą kilo kaunietės, kurios spurtavo 11:2 ir įpusėjus ketvirčiui sumažino atsilikimą jau iki 4 taškų – 44:48. Likus žaisti kiek daugiau nei 2 minutes, „Šiauliai-Universitetas“ savo pranašumą padidino iki 8 taškų – 52:44. Nors „Aistėms-LSU“ buvo pavykę sumažinti deficitą iki 2 taškų (54:56), tačiau mačo pabaiga buvo sėkmingesnė šiaulietėms, kurios 57:54 šventė pirmąją sezono pergalę.

„Aistės-LSU“: Jolanta Marmienė (5 atk. kam.) 20, Karolina Kazočiūnaitė (5 atk. kam.) 9, Laura Želnytė (5 atk. kam.) 8.

„Šiauliai-Universitetas“: Danielle Miller (5 kld.) 17, Silvija Kuodienė (14 tak. kam., 9 kld.) 12, Gabija Šegždaitė (5 atk. kam.) 10.