Nuotr.: suduva-mantinga.lt
Nuotr. suduva-mantinga.lt

Roko Čepanonio sugrįžimas į Marijampolę nenusisekė, o jo atstovaujama Joniškio „Delikateso“ (7-9) ekipa svečiuose nesugebėjo atsirevanšuoti „Sūduvai-Mantingai“ (13-3) už pirmajame rate patirtą triuškinantį pralaimėjimą.

Marijampoliečiai savų sirgalių akivaizdoje 77:75 (20:18, 22:13, 14:23, 21:21)  įrodė pranašumą prieš Joniškio klubą ir šventė tryliktąją pergalę.

Vangiai rungtynes pradėję aikštelės šeimininkai vėliau įsivažiavo, laimėjo atkarpą 13:4 ir pasibaigus pirmai rungtynių pusei turėjo dviženklį pranašumą 42:31.

Trečiajame kėlinyje „Sūduva-Mantinga“ sustojo. Varžovų gynyboje pradėję strigti sūduviečiai blankiai žaidė ir gynyboje, o tuo pasinaudoję Joniškio krepšininkai trečiojo ketvirčio pabaigoje sugebėjo priartėti iki dviejų taškų skirtumo (54:56).

Visgi lemiamame kėlinyje sūduviečiai sugebėjo mobilizuotis – Tautvydas Kliučinykas pataikė tu tolimus metimus iš eilės, o Aurimui Kiežai pridėjus dvitaškį, Marijampolės klubo pranašumas išaugo iki vienuolikos (72:61).

Tačiau didžiąją rungtynių dalį tuo pačiu penketu rungtyniavęs „Delikatesas“ nesudėjo ginklų. Suvalkijos sostinės ekipa per beveik keturias minutes sugebėjo pelnyti vos 2 taškus, o atkutę joniškiečiai varžovų nesėkmes vertė taškais puolime.

Nepaisant to, iki rungtynių pabaigos likus 20 sekundžių Simas Raupys realizavo tik vieną baudos metimą, o kitoje aikštelės pusėje tą patį padaręs Tautvydas Kliučinykas suteikė savo komandai dviejų taškų pranašumą (77:75).

Svečiai turėjo progą triumfuoti, tačiau ja nepasinaudojo – Mantas Kadzevičius laisvas metė iš toli, tačiau jo metimas skriejo pro šalį ir „Sūduva-Mantinga“ šventė pergalę.

„Sūduva-Mantinga“: Paulius Vaitiekūnas 19 (11 atk. kam.), Aurimas Kieža (8 atk. kam.) 18, Tautvydas Kliučinykas 15, Donatas Sabeckis 13, Dovis Bičkauskis 10.

„Delikatesas“: Darius Griškėnas 31 (9 rez. perd., 7 atk. kam.), Mantas Kadzevičius 17, Rokas Čepanonis 13.

Atrinkti (0) Visi (2)
Nieko gero is marijampoles tik pinigù daug isleista o zaidimas kuo toliau vis liudniau.

--
2015-11-29
ekspertas
Kažin kiek taip temps, reikia stiprintis, sezonas ilgas kad nepalūžtų. Lyderiai žaidžia po daugiau nei 35 min. Nepatemps jei nori laimėt čempionatą.