Nuotr.: Facebook
Nuotr. Facebook

Tauras Jogėla buvo rezultatyviausias Piteščio BCMU (5-5) komandos krepšininkas, o ji Rumunijos čempionato susitikime savo aikštėje 69:57 (16:17, 16:7, 18:16, 19:17) įveikė Timišoaros „Timisoara“ (1-9) klubo žaidėjų pasipriešinimą.

Lietuvis aikštėje praleido 34 minutes, per kurias pelnė 14 taškų (6/6 dvitaškiai, 0/2 dvitaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 5 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po 4 sykius suklydo bei prasižengė.

BCMU: Tauras Jogėla 14, Aleksandras Mladenovičius 13 (13 atk. kam.), Ronaldas Rossas 13, Maksimas Pustozvonovas 12.

„Timisoara“: Vujadinas Subotičius 19, Kentwanas Smithas 19 (8 atk. kam.).

Kitame pirmenybių susitikime nesėkmę patyrė Mediašo „Gaz Metan“ (1-9) ekipa su trimis lietuviais. Ji svečiuose 72:79 (20:24, 19:10, 17:21, 16:24) nusileido Oradios CSM (7-2) komandai.

Vaidotas Pečiukas pralaimėjusiems per 28 minutes surinko 12 taškų (2/5 dvitaškiai, 2/8 tritaškiai, 2/2 baudos), atkovojo 2 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 1 sykių suklydo bei prasižengė.

Gediminas Navickas aikštėje praleido 28 minutes, pelnė 11 taškų (3/4 dvitaškiai, 1/4 tritaškiai, 2/3 baudos), atkovojo 2 bei perėmė 1 kamuolį, atliko 2 rezultatyvius, 4 kartus suklydo ir 5 sykius prasižengė.

Robertas Grabauskas per 17 minučių pasižymėjo 2 taškais (1/3 dvitaškiai), atkovojo 6 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, po 3 kartus suklydo bei prasižengė.

CSM: Seanas Barnette'as 26 (12 atk. kam.), Salihas Nuhanovičius 15 (9 atk. kam.), Nemanja Baračas 12, Williamas Franklinas 11.

„Gaz Metan“: Florinas Solopa 18 (9 atk. kam.), Aliaksandras Pustahvaras 13, Vaidotas Pečiukas 12, Gediminas Navickas 11.