Nuotr.: Hoptrans-Sirenos
Nuotr. Hoptrans-Sirenos

Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (1-3) Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL) iškovojo pirmąją pergalę. Kauno ekipa namuose 87:47 (26:12, 19:15, 12:13, 30:7) sutriuškino Rygos „RSU/Merks“ (0-3) komandą.

Rungtynes „Hoptrans-Sirenos“ pradėjo spurtu 12:0 ir užtikrintai išsiveržė į priekį. Visą kėlinį kaunietės išlaikė dviženklę persvarą ir po pirmųjų dešimties minučių pirmavo 14 taškų skirtumu – 26:12.

Tračiajame ketvirtyje, po Rasos Žemantauskaitės-Matlašaitienės dvitaškio, „Hoptrans-Sirenų“ pranašumas buvo jau 22 taškai – 49:27. Beveik visą ketvirtį Kauno ekipai pavyko išlaikyti daugiau nei 20 taškų pranašumą, tačiau baigiantis kėliniui varžovės deficitą minimaliai sušvelnino – 57:40.

Paskutinės dešimt minučių intrigos jau nežadėjo, o Rygos ekipa stebuklo nesukūrė. „Hoptrans-Sirenos“ per paskutinį kėlinį surengė tikrą spurtą puolime ir kėlinį laimėjo net 30:9. Aukštesnę pavarą įjungusios šeimininkės rungtynių pabaigoje sutriuškino varžoves ir šventė pirmąją pergalę BWBL pirmenybėse – 87:47.

„Hoptrans-Sirenos“: Akvilė Baronėnaitė (6 atk. kam.) 23, Gintarė Jasiunskaitė 17, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 13 (6 rez. perd.).

„RSU/Merks“: Anna Buša (7 kld.) 14, Santa Dreimane 13, Arta Fridenberga (12 kld.) 11.