NBA čempionų titulą ginanti Majamio „Heat“ ekipa atsidūrė ties prarajos riba. „Heat“ patyrė antrąją nesėkmę Rytų konferencijos ketvirtfinalio serijoje. Kitose praėjusios nakties rungtynėse seriją išlygino Toronto „Raptors“ krepšininkai.

Namie žaidusi Čikagos „Bulls“ ekipa iškovojo antrąją pergalę, šįkart įveikusi „Heat“ komandą 107:89 (31:21, 24:31, 30:19, 22:18)). „Bulls“ laimėjo pirmas dvejas serijos rungtynes namie ir įpusėjo NBA čempionų eliminaciją iš kovos dėl nugalėtojų vardo.

Benas Gordonas per trečiąjį kėlinį surinko 11 taškų ir padėjo „Bulls“ įgyti 17 taškų pranašumą, o per ketvirtąjį kėlinį Luolas Dengas pelnė 14 taškų ir neleido „Heat“ priartėti prie Čikagos krepšininkų.

„Bulls“ šįkart pavyko pristabdyti „Heat“ lyderius Dwyane‘ą Wade‘ą ir Shaquille‘ą O‘Nealą, kurie pelnė atitinkamai 21 ir 17 taškų, tačiau nesugebėjo įsibegėti. Po trijų kėlinių „Bulls“ buvo priekyje 85:71, bet „Heat“ priartėjo iki 7 taškų, kai Wade‘as ketvirtojo kėlinio pradžioje pataikė dvitaškį.

Vis dėlto Čikagos komandoje prabuvo Dengas. Tylėjęs per pirmąją mačo pusę „Bulls“ puolėjas per ketvirtąjį kėlinį pelnė pirmus 9 savo ekipos taškus, o po Thabo Sefolosha dvitaškio skirtumas šoktelėjo iki 13 taškų ribos (95:82) ir „Heat“ nebeliko šansų pavyti oponentų.

„Bulls“: Benas Gordonas 27 (5/8 tritaškių), Luolas Dengas 26, Kirkas Hinrochas 14 (8 rez. perd.), P.J.Brownas 10, Andresas Nocioni 10, Benas Wallace’as 9, Thabo Selfolosha 9.

„Heat“: Dwyane‘as Wade‘as 21 (9/19 metimų, 7 rez. perd., 7 kld.), Shaquille’as O’Nealas 17 (8 atk. kam., 7 kld.), Jasonas Kapono 11, Jamesas Posey 11 (8 atk. kam.), Antoine’as Walkeris 11.

Pergalę kitose serijos rungtynėse iškovojo Toronto „Raptors“ krepšininkai. Jie namie 89:83 (14:12, 19:24, 25:27, 31:20) palaužė Naujojo Džersio „Nets“ ekipą ir išlygino serijos rezultatą 1-1. Pirmą mačą Toronte „Raptors“ pralaimėjo.

Prieš mačą pasveikintas buvo „Raptors“ treneris Samas Mitchellas, kuriam įteiktas geriausio reguliariojo sezono stratego apdovanojimas. Mitchello treniruojama „Raptors“ per reguliarųjį sezoną laimėjo 20 rungtynių daugiau nei pernai, o atkrintamosiose varžybose iškovojo pirmąją pergalę nuo 2002 metų balandžio.

Iki mačo pabaigos likus žaisti 8 sekundėms rezultatą išlyginti galėjo „Nets“ krepšininkas Boštjanas Nachbaras. Tačiau jo mestas kamuolys tikslo nepasiekė, o dvi baudas realizavęs Anthony Parkeris įtvirtino „Raptors“ sėkmę.

Paskutinę mačo minutę priekyje dar buvo „Nets“ (83:82), tačiau šeimininkai išplėšė pergalę taikliai atakuodami nuo baudų metimo linijos. Per paskutines 40 dvikovos sekundžių „Raptors“ žaidėjai pataikė 7 baudos metimus iš 8 ir sugebėjo pasiekti pergalę.

„Raptors“: Anthony Parkeris 26 (8 at. kam.), Chrisas Boshas 25 (13 atk. kam.), T.J.Fordas 13, Jose Manuelis Calderonas 8.

„Nets“: Vince‘as Carteris 19 (11 atk. kam.), Boštjanas Nachbaras 17, Jasonas Kiddas 14 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Richardas Jeffersonas 13.

Trečiose praėjusios nakties rungtynėse triuškinančią pergalę šventė Fynikso „Suns“ krepšininkai. Jie namie 126:98 (31:25, 37:22, 27:23, 31:28) nepaliko vilčių Los Andželo „Lakers“ komandai ir serijoje pirmauja 2-0.

„Suns“ krepšininkai pralaimėjo penkerias pastarąsias atkrintamųjų varžybų antrąsias rungtynes, tačiau to šiemet nepakartojo. Antrajame kėlinyje Fynikso ekipos pranašumas siekė 21 tašką, o trečiajame – 28 taškus.

Prieš rungtynes „Suns“ krepšininkui Leandro Barbosai buvo įteiktas geriausio reguliariojo sezono šeštojo žaidėjo apdovanojimas. Per dvikovą su „Lakers“ nuo suolelio pakilęs brazilas pelnė 26 taškus ir antras rungtynes iš eilės pakartojo karjeros atkrintamųjų varžybų rezultatyvumo rekordą.

„Suns“: Lenadro Barbosa 26, Amare‘as Stoudemire‘as 20 (9 atk. kam.), Shawnas Marionas 18 (10 atk. kam.), Steve‘as Nashas 16 (14 rez. perd.), Jurmaine‘as Jonesas 12, Raja Bellas 11.

„Lakers“: Kobe Bryantas 15 (5/13 metimų), Lamaras Odomas 10 (10 atk. kam.), Jordanas Farmaras 10, Maurice‘as Evansas 10.

pamatysit miamis atsigaus!!!as tikiu!!!:]
2007-04-25
Džiaugiuos dėl bulių. Patinka man jie, jauna bei labai perspektyvi komanda. Gal į Čikagą grįš Jordano laikai.
2007-04-25
+1
jei db heat neiskowos treciuose warzybose pergales ....tai gali jau atsisweikinti su cempu....nes po to 4 kart iseiles nugalet bullius truputi nerealu..:)