Nuotr.: AFP – Scanpix
Nuotr. AFP – Scanpix

Russellas Westbrookas ketvirtajame kėlinyje pelnė 17 taškų, tačiau lemiamu metu labiau žibėjo jo tiesioginis oponentas, Jeffas Teague'as. Atlantos „Hawks“ (12-8) įžaidėjas pataikė svarbiausius rungtynių metimus, o jo atstovaujama ekipa namie 106:100 (31:21, 22:31, 26:22, 27:26) nugalėjo Oklahomos „Thunder“ (11-7).

„Hawks“ dar pirmoje mačo dalyje pirmavo 16 taškų persvara (50:34), tačiau spurtą 18:3 prieš ilgąją pertrauką surengę svečiai sumažino deficitą iki taško.

Paul  Millsap
PTS 26 | REB 11 | AS 5 | ST 1 | BS 4
Westbrookas ėmėsi darbo ketvirtajame kėlinyje, kai pelnė 17 taškų, o po dviejų iš eilės jo dvitaškių „Thunder“ nutolo 96:92.

Vis tik tada Teague'as pelnė du taškus, po to Paulas Millsapas realizavo baudas, o Teague'as dar kartą įkirto po krepšiu ir sugrąžino šeimininkams persvarą – 98:96.

Kitoje aikštės pusėje Westbrokas suklydo ir „Hawks“ baudų metimais įtvirtino pergalę.

Tai buvo pirma „Thunder“ nesėkmė po 4 iš eilės pergalių.

„Hawks“: Paulas Millsapas 26 (11 atk. kam.), Jeffas Teague'as 25, Alas Horfordas 21 (13 atk. kam.), Kyle'as Korveris 11.

„Thunder“: Russellas Westbrookas 34 (11 atk. kam., 7 rez. perd.), Kevinas Durantas 25, Serge'as Ibaka 17, Anthony Morrow 10.