Nuotr.: AP - Scanpix
Nuotr. AP - Scanpix

DeMarcusas Cousinsas prametė 7 tritaškius, bet tai Sakramento „Kings“ (7-12) ekipai nesutrukdė namuose 112:98 (23:32, 31:26, 22:13, 36:27) įveikti Dalaso „Mavericks“ (10-8) klubą.

Antrojo kėlinio pradžioje po Raymondo Feltono tritaškio „Mavericks“ jau pirmavo 14 taškų persvara (41:27), tačiau antroje ketvirčio pusėje „Kings“ pavijo varžovus (47:48).

DeMarcus  Cousins
PTS 31 | REB 9 | AS 6 | BS 1
Trečiajame kėlinyje „Mavericks“ pirmavo 60:54, bet tada pralaimėjo atkarpą 4:18 ir jau buvo besivejančių vaidmenyje (64:72).

Ketvirtajame kėlinyje „Kings“ pasiekė dviženklę persvarą (89:79), kuri išliko iki pat mačo pabaigos.

Sakramento komandoje trys žaidėjai pelnė 20 ir daugiau taškų, tuo metu „Mavericks“ gretose visi startinio penketo krepšininkai pelnė dviženklį taškų skaičių, bet rezultatyviausias buvo vos 14 taškų įmetęs Chandleris Parsonas.

„Kings“: DeMarcusas Cousinsas 31 (9/16 dvit., 1/8 trit., 10/10 baudos, 9 atk. kam.), Rajonas Rondo 21 (7/14 baudos, 5 rez. perd.), Rudy Gay 20 (7 atk. kam.), Darrenas Collisonas 15.

„Mavericks“: Chandleris Parsonas 14, Dirkas Nowitzki (7 atk. kam.) ir Zaza Pachulia (10 atk. kam.) po 13, Devinas Harrisas 11.